lekarz Katarzyna Sosińska-Mielcarek

Onkolog

Lekarz godny polecenia, wysokie kompetencje. Umie słuchać a tłumaczenia są szczegółowe i zrozumiale. W trakcie wizyty nie odczuwa się pośpiechu.

Kochany CZLOWIEK jestem pacjentem od ladnych paru lat oby jak najdluzej u pani doktor dziekuje Wdzieczny pacjent

Kompetentna i przyjazna pacjentowi. Gdy już jesteś jej pacjentem możesz liczyć na jej wsparcie i zaangażowanie.

Polecam dr Mielcarek każdemu. Pani Doktor jest konkretna a jednocześnie bardzo sympatyczna. Każdego zawsze pamięta, interesuje się pacjentem, zawsze pomoże, odpowie na wszystkie pytania, wyjaśni wątpliwości. Dzięki zaangażowaniu Pani Doktor od momentu, kiedy po raz pierwszy weszłam do gabinetu (swoją drogą, przyjęta pomimo tego, że najbliższy termin był za kilka miesięcy),do pierwszej chemii minął zaledwie miesiąc. Lepszego lekarza nie mogłabym sobie wymarzyć, serdecznie polecam!

moja mama została przyjęta przez tę Panią bez kolejki bo mama źle się czuła. Pani Doktor mamy nie widziała, wystarczył telefon z recepcji, by ta zgodziła się mamę przyjąć natychmiast. Poświęciła nam godzinę w gabinecie. Z własnego telefonu dzwoniła po szpitalach po miejsce dla mamy w szpitalu. Pomoc nieoceniona. Mojaj mama od razu po wizycie u Pani Doktor trafiła do szpitala na odpowiednie leczenie. Jestm wdzięczna za takie zajęcie się potrzebującym pacjentem. Anioł nie kobieta :)

Trafiłam do Pani Doktor ''z kolejki'' i nie żałuję. Kompetentna, oddana pacjentowi, a każdego zna, pamięta i stara się zrozumieć. Sympatyczna, chociaż bez fajerwerków, ale przecież nie tego oczekuje się od lekarza. Udowadnia, że w młodości siła i nadzieja.