lekarz Katarzyna Stangrecka-Matelska

Okulista dziecięcy, Okulista

Opinii14

09.04.2013

Podejście Pani doktor do małego pacjenta jest rewelacyjne. Córka lat 3 została tak zagadana i wciągnięta w badanie przez zabawę, że się nie zorientowała kiedy było zrobione :-) teraz się pyta czy idziemy do pani doktor z fotelem windą :)

18.02.2012

wczoraj błam z moim dzieckiem 1 raz u tej pani dr i jak na 1 raz to mam miłe wspomnienia.PANI DR PODCHODZI Z SERCEM DO PACJENTA .Moja córcia zazwyczaj boi się obcych a do pani dr poszła od razu PODCZAS BADANIA CAŁY CZAS DO NIEJ GADAŁA NAWET NIE WIEMY KIEDYB ZROBIŁA BADANIE.jak na 1 raz to mogę polecic oby tak dalej a okaże się dopiero za pół roku

30.11.2011

Pani doktor bardzo miła, uprzejma i chyba kompetentna jednak po pierwszej wizycie nie wrócę więcej do tej lekarki. W przeciagu 30 minut pani doktor przebadał 3 dzieci w tempie ekspresowym łącznie z zakropieniem oczu.Ze względu na bardzo dużą ilość pacjentów czas poświęcony na wizytę ograniczony był do minimum.
Po badaniu komputerowym, na podstawie wydruku otrzymałam receptę na okularki. Szkła, które zostały przepisane nie były dziecku przymierzone w celu sprawdzenia, czy nie są za słabe lub za silne. Gdyby nie fakt, że za wizytę trzeba zapłacić przed wizytą w ciemno, kłóciłabym się o wysokość zapłaty. Żadne inne badanie oprócz komputerowego nie zostało wykonane.

10.08.2011

Pani dr bardzo miła ma dobre podejście do malutkich dzieci o dziwo córcia nie płakała na badaniu a to sie rzadko zdarza, corka dostała okularki na oczko zezujące.

09.08.2011

Pani doktor bardzo miła, ma świetne podejście do dzieci, także do całkiem małych. Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie rodziców i dziecka.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Katowice"?

Powstańców 6

Łabędzia 8 lok. II