Katarzyna Stangrecka-Matelska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
14 opinii

Podejście Pani doktor do małego pacjenta jest rewelacyjne. Córka lat 3 została tak zagadana i wciągnięta w badanie przez zabawę, że się nie zorientowała kiedy było zrobione :-) teraz się pyta czy idziemy do pani doktor z fotelem windą :)

wczoraj błam z moim dzieckiem 1 raz u tej pani dr i jak na 1 raz to mam miłe wspomnienia.PANI DR PODCHODZI Z SERCEM DO PACJENTA .Moja córcia zazwyczaj boi się obcych a do pani dr poszła od razu PODCZAS BADANIA CAŁY CZAS DO NIEJ GADAŁA NAWET NIE WIEMY KIEDYB ZROBIŁA BADANIE.jak na 1 raz to mogę polecic oby tak dalej a okaże się dopiero za pół roku

Pani doktor bardzo miła, uprzejma i chyba kompetentna jednak po pierwszej wizycie nie wrócę więcej do tej lekarki. W przeciagu 30 minut pani doktor przebadał 3 dzieci w tempie ekspresowym łącznie z zakropieniem oczu.Ze względu na bardzo dużą ilość pacjentów czas poświęcony na wizytę ograniczony był do minimum. Po badaniu komputerowym, na podstawie wydruku otrzymałam receptę na okularki. Szkła, które zostały przepisane nie były dziecku przymierzone w celu sprawdzenia, czy nie są za słabe lub za silne. Gdyby nie fakt, że za wizytę trzeba zapłacić przed wizytą w ciemno, kłóciłabym się o wysokość zapłaty. Żadne inne badanie oprócz komputerowego nie zostało wykonane.

Pani dr bardzo miła ma dobre podejście do malutkich dzieci o dziwo córcia nie płakała na badaniu a to sie rzadko zdarza, corka dostała okularki na oczko zezujące.

Pani doktor bardzo miła, ma świetne podejście do dzieci, także do całkiem małych. Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie rodziców i dziecka.

Świetne podejście do dzieci. Pelen profesjonalizm z usmiechem na twarzy. Polecam

Bardzo kompetentna pani doktor, uśmiechnięta, ze świetnym podejściem do dzieci, natychmiast wzbudziła ufność trzylatki; badanie przebiegło zupełnie bezproblemowo, chociaż spodziewałam się lekkiego "oporu" ze strony córci.Polecam!

Rewelacyjna Pani doktor! Syn zawsze o nią pyta. Nie bez powodu dziecko mówi o niej "pani anioł" . Bardzo opanowana i spokojna. Nie denerwuje się jak się dziecko nie daje zbadać bez płaczu. Naprawdę polecam!!

Rewelacyjna pani doktor, miła, uprzejma i kompetentna. Przede wszystkim normalne ludzkie podejście.

Rewelacyjna Pani Doktor :) potrafi wytłumaczyć prostym językiem co się dzieje, ma świetne podejście do dzieci... Polecam Ją Bardzo Serdecznie :)

Bardzo kompetentna, niesamowicie sympatyczna i otwarta. Najlepszy okulista z jakim się spotkałam.

Rewelacyjna Pani doktor. Bylam z 1,5 roczna coreczka milo zostalysmy przyjente, odpowiedziala na wszystkie nasze pytania , ma rewelacyjne podejscie do dzieci. Rewelacja naprawde polecam ta Pania doktor ;)

bardzo mila pani dotor i fachowa ,bylam z moja 3 letnia cureczka , dostala okulary na oczko zezujace

Bardzo fajna Pani Doktor poswieca pacjetom odpowiednio dużo czasu,jest kompetentna i uprzejma godna polecenia

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny