lekarz Katarzyna Świątkowska-Wróblewska

Neurochirurg

Odbyłam ponad godzinną konsultację z Panią Doktor w sprawie mojej siostry. Jak do tej pory nie spotkałam tak empatycznej i życzliwej osoby. Pani Doktor wytłumaczyła mi wszystkie szczegóły choroby, krok po kroku opowiedziała jak będzie wyglądało leczenie. Rozwiała wszystkie wątpliwości, skontaktowała i przekazała do najlepszych specjalistów w kraju. Bardzo rzeczowo i merytorycznie uprzedziła o ewentualnych powikłaniach.Pierwszy raz ktoś poświęcił mi tyle czasu. Pani doktor bardzo dziękuję za pomoc, a potrzebującym polecam kontakt z takim fachowcem.

Lekarz o niezwykłej wiedzy, pełen empatii i serca dla innych. Bardzo polecam Panią doktor Świątkowską niesamowicie spokojna, ostrożna w diagnozie, opanowana. Bardzo dokładnie wyjaśniła co mi dolega i jakie są rozwiązania mojego problemu. Zdecydowałem się aby Pani doktor mnie operowała i jestem teraz bardzo szczęśliwym człowiekiem bez bólu kręgosłupa. Naprawdę wszystkim bardzo polecam !

Kompetencja, empatia, osobowość, podejście do problemu i pacjenta - chapeau bas! Miałem okazję w swoim życiu spotkać bardzo wielu lekarzy w stosunku "pacjent-lekarz", jednakże bardzo niewielu jest w stanie dorównać Pani Doktor pod każdym względem.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pomimo nieprzyjemnej sytuacji (wizyta neourochirurgiczna) wszystko skończyło się dobrze.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Szczegółowo wyjaśniła mi jak będzie przebiegać operacja. Powiedziała także jakie mogą być skutki uboczne. Na szczęście operacja przebiegła bez komplikacji i teraz jestem całkowicie zdrowa. Bardzo dziękuję!

Uratował mi życie i zdrowie.Bardzo dobry specjalista i człowiek. Dzięki niemu zacząłęm żyć,bez żadnych dolegliwości.Polecam wszystkim potrzebującym pomocy neurochirurgicznej.

Robiła mi operację guza w głowie(oponiaka).Szczegółowo poinformowała mie co mie czeka, gdy go nie usune, a co może być po jego usunieciu. Jest zarówno kompetentna jak i wrazliwa. Dzisiaj trudno o takiego lekarza. Jestem bardzo zadowolona,że na "Nią trafiłam".

Pełen profesjonalizm i oddanie swojej pracy. Dzięki Pani doktor mam szanse na dalsze normalne życie. Dziękuje i życzę dalszej satysfakcji z pracy