mgr Katarzyna Torbicka

Psychiatra dziecięcy

Średnia ocen:2/5

11.02.2014

Najlepszy specjalista na świecie! Kompetentny lekarz z podejściem i wiedzą. Lekarz godny polecenia, oby wszyscy byli tacy jak Pani dr Katarzyna Torbicka.

20.05.2013

Nie spotkałam gorszego lekarza. Pewnie pani doktor przymierałaby głodem, gdyby nie wyciągnięta do niej "pomocna dłoń" ZUS-u (w nasszym włocławku o wszystkim decyduja układy). Bo dla ZUSu, jak dla cesarsko-austriackich lekarzy Szwejka, są tylko zdrowi i... zmarli. I tu się mrs Torbicka nadaje...

12.04.2013

Nie polecam tej kobiety,zakłamana i mało obiektywna,patrzy tylko na własne korzyści a pacjenta ma gdzieś.

28.03.2013

Nie polecam tej lekarki,chyba bardziej zaszkodzi niż pomoże,udaje uprzejmą,miła a tak naprawdę jest mało konkretna.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii