dr n. med. Katarzyna Wachowiak-Ochmańska

Bardzo polecam Panią doktor. Jest kompetentna i uważna. Podchodzi do pacjenta holistycznie. Zadaje bardzo dużo dodatkowych pytań i cierpliwie tłumaczy. Zleciła dodatkowe badania, które doprowadziły mnie do sedna problemu. Jestem bardzo wdzięczna.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem 🫶Ma bogatą wiedzę, którą, co ważne, potrafi przekazać, holistyczne podejście do pacjentek, jest empatyczna i niezwykle delikatna. Nigdy nie odmówiła pomocy, czuję się zaopiekowana i bezpieczna przychodząc na wizyty. Bardzo dziękuję za leczenie 🫶

Leczę się u dr Ochmańskiej od 23 lat. Od samego początku - pełen profesjonalizm. Bardzo uprzejme i uczciwe podejście tej lekarki do problemów pacjenta. Holistyczne spojrzenie na wszystkie możliwe dolegliwości - nie tylko te ginekologiczne i endokrynologiczne. Zdecydowanie polecam

nie polecam. pani ma chyba za dużo klientów i nie ogarnia. trudno się dodzwonić. długie terminy oczekiwania, a nieumówione klientki wchodzą między umówionymi pacjentami.

Jestem zawiedziona panią Wachowiak - Ochmańska. Chodziłam do niej prawie 3 lata. Na pierwszej wizycie zapisała mi lek, a po miesiącu na wizycie była zdziwiona, że takie coś biorę i kazała mi odłożyć. Wysłałam pieniądze na lek, którego nie zużyłam. Za każdym razem na wizycie zadaje te same pytanie. Człowiek czuję się jakby był pierwszy raz. Chyba wszystko ma zapisane w karcie pacjenta. Nie podoba mi się, że pyta się pacjentki o konkretne badania, wyniki jakie miała skoro wszystko jest zapisane. Nie przygotowuje się do wizyty pacjenta. Kolejna sprawa to, to, że ciężko się do niej dodzwonić. W listopadzie umawiałam się na luty. A to wizyta prywatna i płatna. Można pisać smsy o recepty, a i tak zdarza się, że nie przychodzą, a potem przyjdą dwie na raz. Pani w rejestracji też jest niemiła. Wszystko słychać na tym korytarzyku Ala poczekalni. Długie oczekiwanie na wejście. Pełno pacjentek nie umówionych przychodzi i wchodzi między pacjentkami. Pani doktor ma 9,5 tysiąca pacjentek i nie ogarnia. Stwierdziła, że mam się okazać bardziej ludzka, bo ona może czasem nie ogarniać. Uważam, że przyjmuję mechanicznie. Pokłóciłam się z nią na ostatniej wizycie o sposób przyjmowania, i ciężkie dodzwonienie się, i długie oczekiwanie w kolejce i miny pani w rejestracji której się mówi, że zależy mi na czasie, żeby wejść wcześniej. Powiedzialam jej, że też oczekuję od niej ludzkiego traktowania, bo ja płacę za te wizyte. Pani doktor poczuła się urażona i niekazala mi płacić za badanie. Już do niej nigdy nie pójdę.

Jestem wierną pacjentką Pani dr Ochmańskiej- od ok 20 lat. Pomogła mi jako nastolatce z rozpoznanym PCOS, dzięki czemu nie miałam problemów z miesiączką, a później z zajściem w ciążę. Ciąża przebiegała z problemami w 1 i w 3 trymestrze, a Pani dr Ochmańska cały czas mnie wspierała- dzięki niej urodziłam zdrowego synka. Pani dr Ochmańska jest osobą oddaną, szczerą, konkretną oraz wymagającą- uważam, że pacjentki trzymające się ściśle zaleceń Pani doktor tak jak ja, mogą jej wiele zawdzięczać.Polecam!!!

Chodziłam do Pani doktor przez 4 lata i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim wysoka kultura osobista - wizyty w ogóle nie są stresujące bez względu na powód. Kiedyś w stresie zdarzyło mi się wyjść bez zapłacenia za badania i Pani doktor nawet nie powiedziała słowa żeby się upomnieć, a jak wróciłam, żeby zapłacić, była bardzo miła i jeszcze obniżyła mi cenę! Płaci się stałą kwotę, tylko za badania i ponosiłam ten koszt tylko raz do roku, natomiast recepty wypisuje Pani w recepcji, bezpłatnie i bez czekania w kolejce, od razu na kilka opakowań tabletek. Kilka razy, kiedy zdarzyło mi się coś pokręcić albo czymś zaniepokoić po prostu telefonowałam i Pani doktor udziela porad przez telefon z dużą cierpliwością i zrozumieniem. Zawsze objaśnia bardzo zrozumiale wyniki badań. Po przeprowadzce chyba już nie znajdę takiego lekarza :)

Pani jest Kobietą, ale zupełnie nie ma empatii do innych kobiet... Po pierwszej wizycie miałam mieszane uczucia (już dostałam nr do innego lekarza), ale starałam się nastawiać pozytywnie. Niestety druga wizyta rozczarowała mnie zupełnie- Pani zachowywała się jakby szybko chciała pozbyć się Pacjenta (była zniesmaczona kolejnymi pytaniami, choć spodziewać się raczej powinno cierpliwości od takiego specjalisty), poza tym było wiele nieprzyjemnych sytuacji, o których szczerze nie chce mi się nadmieniać...w każdym razie z gabinetu wyszłam z płaczem. Nie wątpię, że Pani świetnie zna się na swojej specjalizacji, ale od lekarzy nie wymagamy tylko tego, prawda?

Cudowna! Wykryła u mnie to czego nikt nie zauważył od prawie roku!!! Przemiła i wspierająca!

jestem zadowolona z wizyty chociaż do końca nie dowiedziałam się co mi dolega. Pani doktor bardzo miła i kompetentna