dr Katarzyna Wodecka

Te dobre opinie Pani Doktor najwyrazniej pisze sobie sama.

Te dobre opinie Pani Doktor najwyrazniej pisze sobie sama.

Bardzo dobry lekarz!! Miła i naprawdę bardzo przyjemna Pani! Wizytę ustała bez najmniejszych przeszkód w terminie dogodnym dla pacjenta. Naprawdę polecam. Jeżeli ginekolog w DG to tylko dr Wodecka.

Zdecydowanie polecam dr Wodecką! Pani dr jest w pełni kompetentna, poświęca bardzo dużo czasu na fachową poradę, jasno wszystko tłumaczy. Przy tym jest bardzo miła, sympatyczna, zdecydowanie najlepszy ginekolog w Dąbrowie!

Polecam Panią Wodecką!! Prowadziła moją pierwszą ciąże i nie mogłam narzekać,a nawet była przy porodzie. Lekarz godny polecenia!!!!!

Cóż mogę napisać chyba tylko tyle, że właśnie takiej Pani Doktor szukaliśmy z moim narzeczonym ;) Bardzo miła spokojnie i rzeczowo wszystko wyjaśniła jeśli było trzeba nie raz ;P Jeśli szukacie Ginekologa z tzw. powołania to własnie Pani Doktor Wodecka jest tą osóbka :) Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Agata.

Agata.

Jestem mile zaskoczona wizytą u Pani Doktor.Miła ,kompetentna,lekarka bardzo zaangażowana w to co robi.Gabinet ma swoje duże plusy 1/lokalizacja 2/dostępność 3/cena 4/na miejscu USG. Jesli ktoś szuka ginekologa polecam dr.Wodecką

Jesli ktoś szuka ginekologa polecam dr.Wodecką

Sympatyczna,kompetenta lekarka.Polecam wszystkim.

Sympatyczna,kompetenta lekarka.Polecam wszystkim.

Miła,konkretna,dobrze zorganizowana lekarka.Jest możliwość zrobienia od razu usg i cytologii.Ja polecam.

Wizyta przebiegała z pełnym profesjonalizmem ,miła sympatyczna osoba Polecam

Wizyta przebiegała z pełnym profesjonalizmem ,miła sympatyczna osoba Polecam

Chciałabym mieć w publiczniej służbie zdrowia częstszy kontakt z takim lekarzem.Takich pacjentek jest dużo więcej,bo dostać się na wizytę do Pani doktor nie jest łatwo.