drKatarzyna Wojaczyńska-Stanek

Neurolog dziecięcy

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
1.9512345
9 opinii

• 1

Chodze tam z dzieckiem bo musze dostac skierowanie na zabiegi badanie mojego chorego dziecka wyglada tak że postuka go młoteczkiem w kolana, wymyśli nowe choroby, które na szczęście już umiem wpuszczac jednym uchem a drugim wypuszczac.Wiem jak powinno wyglądac badanie neurologiczne bo na szczęście mamy innego dobrego neurologa. Wstyd że tak profesjonala przechodnia zatrudnia takiego lekarza.... chyba że tylko po to źeby wypisywała zabiegi....

• 5

Po przeczytaniu opinii na tej stronie, byliśmy trochę przerażeni. Na miejscu, okazało się jednak, że wszystko było ok. Pani doktor ma swój styl bycia, jednak bardzo mi on odpowiada, bo mam podobny ;-) Do dziecka podeszła w pełni profesjonalnie, kompleksowo analizując jego problemy. Lepiej być nie mogło. Albo moi poprzednicy pisząc negatywne opinie trafili na jej gorszy dzień, albo my trafiliśmy na bardzo dobry ;-) My wracamy na kolejną wizytę za 2 miesiące.

• 1

wyniosła,niemiła,straszy rodziców złymi diagnozami,przepłakałam wiele nocy nad moim synem zupełnie niepotrzebnie bo ma już 5lat inic mu nie jest i nigdy nie było.

• 1

Ta pani doktor jest fatalna. Stanowczo odradzam. Przedstawia najgorszą możliwość diagnozy, która jest błędna. Polecam dr Zielnika.

• 1

Radzę z daleka omijać tę panią "doktor". Przyszliśmy z niewielkim problemem neurologicznym. Po 5-minutowych oględzinach owa pani stwierdziła u dziecka padaczkę - w krótkim czasie 5 ataków z utratą świadomości, bo synek na chwilę przestawał wydawać z siebie odgłosy (nikt wcześniej do tej pory nie zauważył żadnych niepokojących objawów). Zleciła EEG w przychodni za jedyne 200 zł. Po wizycie u innego neurologa okazało się, że dziecko jest zdrowe, podstaw do robienia EEG nie ma, a owe "ataki" (synek zaprezentował je i tej pani neurolog) to reakcja stresowa. Dodam, że nasz przypadek nie jest jedynym, kiedy pani Wojaczyńska diagnozuje poważne choroby bez żadnych podstaw, ale niestety o tym dowiedzieliśmy się już po wizycie. Wyrzucone pieniądze i niepotrzebny stres.

• 1

Po prostu beznadziejna. Nie polecam jej nikomu. Strata czasu i pieniędzy. Niepotrzebny stres. Złe podejście do pacjenta i rodziców.

• 1

Nie polecam tej Pani nikomu. Strata czasu i pieniędzy. Na pierwszej wizycie kieruje na badania - koszt ok 700 zł a na drugiej mówi że są niepotrzebne. Przyszłam po diagnozę a po wydaniu w sumie 1000 zł zostałam z plikiem niepotrzebnych badań i bez pomocy jakiejkolwiek! Jeśli potrzebują Państwo neurologa do swojego dziecka to proszę omijać gabinet tej Pani. Wydadzą Państwo pieniądze, stracą kilka miesięcy na bieganiu na badania i lżejsi o conajmniej kilka stówek... rozpoczną szukanie nowego lekarza

• 1

Zgadzam się z opinią przedmówcy. Zdecydowanie nie polecam. Podejście do dziecka pozostawiało duuuużo do życzenia, w zasadzie nie było go wcale. Pani doktor doszukiwała się na siłę chorób tam, gdzie ich nie ma, a przecież znam swoje dziecko i jego możliwości i skoro mówię że pewne rzeczy wykonuje jak każdy równieśnik i nie odbiega od nich a czasem wręcz przeciwnie, nawet przewyższa, to chyba wiem co mówię. Biorąc jeszcze pod uwagę cenę za wizytę, to uważam dokładnie jak poprzednik: stacone pieniądze + stres=niesmak. Nie polecam.

• 1

DR.KATARZYNA WOJACZYŃSKA-STANEK - KATEGORYCZNIE NIE POLECAM !!! Bardzo nie lubię pisać opinii na temat kogokolwiek. Niestety muszę napisać ku przestrodze dla innych rodziców małych skarbów, którzy to rozważają wybór Pani Stanek jako swojego lekarza. Nie powiem tego pani doktor w twarz bo niestety wizyta kosztuje 120pln + zmarnowany czas = kompletny bezsens. 1. błędna diagnoza - hypotomia - zespół dziecka wiotkiego 2. bezpodstawny dobór bolesnych badań (EMG + PRZEWODNICTWO MIĘŚNIOWE) 3. polecanie kolegów po fachu - "Proszę państwa to są namiary do wspaniałego specjalisty..." 4. brak informacji o możliwym przebiegu choroby - "Zrobimy badania będziemy dywagować, jeszcze nie odnotowano przypadku pamięci bólu u noworodków" 5. oschła, zdawkowo przekazuje informacje nawet na 2 razy zadane pytanie 6. Finał spotkania wspaniały - wymowne spojrzenie na zegarek + czy jeszcze jakieś pytania - patrz punk 5. ++++ Zawsze wydawało mi się ze osoby piszące opinie na temat lekarzy piszą bzdury, ale od dzisiaj bacznie będę się im przyglądał ++++ Całe szczęście że natura dociekliwego Polaka nie pozwala na zadawanie bólu swojemu dziecku, a odwieczna walka o przetrwanie popycha go do innego fachowca celem potwierdzenia lub rozwiania wątpliwości. Mocz + krew + okulista + USG = W PEŁNI ZDROWE DZIECKO. Ostatnim punktem odwiedzin była poradnia rehabilitacyjna gdzie usłyszeliśmy: "Przecież to dziecko to okaz zdrowia, nie mają państwo innych problemów"..... DR.KATARZYNA WOJACZYŃSKA-STANEK - KATEGORYCZNIE NIE POLECAM !!!

Gdzie przyjmuję

Zawiercie
    50,48774319,4166259

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat