lek. dent. Katarzyna Wymysło-Targosz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog, Protetyk

zęba prawie nie było a jest :) nic dodac nic ująć. gorąco polecam

zęba prawie nie było a jest :) nic dodac nic ująć. gorąco polecam

Bez wątpienia ścisła czołówka zawierciańskich dentystów. Stomatologia to dla pani doktor nie tylko sposób zarobkowania - to powołanie. Uprzejmość,empatia w stosunku do pacjenta,kompleksowość i rzetelność działań leczniczych w połączeniu z kompetencją to cechy wyróżniające doktor Wymysło-Targosz na tle powiatowej konkurencji. Jak ktoś słusznie zauważył,koszt wizyty nie należy do najmniejszych. Osobiście jednak uważam,że leczenie u Pani doktor jest warte każdych pieniędzy. Same kolejki i przesunięcia w umówionych godzinach wizyt,choć występują często,biorą się z dwóch przyczyn. Po pierwsze,są to kolejki umówionych pacjentów do pani doktor (co świadczy pozytywnie o jej warsztacie). Po drugie,pani doktor nigdy nie robi niczego na pół gwizdka - byle tylko zmieścić się w ramach czasowych harmonogramu. Rozpoczęcie leczenia u pani doktor to gwarancja doprowadzenia własnych problemów stomatologicznych do pozytywnego końca. Otwarta, sympatyczna i ciepła. Gorąco polecam!

Jeszcze nikt nie poświęcił mi tyle czasu co pani doktor.Wyleczyła mi pięknie zęby,które były w fatalnym stanie.a to wszystko w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Bardzo dobra Pani Doktor. Leczy zęby w miłej i spokojnej atmosferze. Na minus niestety wysokie ceny i spore opóźnienia wizyt (nawet do godziny). Ogólnie każdemu polecam

Pani doktor to chodzący przykład jak powinno być u każdego stomatologa( a szkoda bo tak nie jest). Jest miła, ciepła, życzliwa i zawsze uśmiechnięta, co nam pacjentom dodaje otuchy.Obsługa w gabinecie stomatologicznym to pełny profesjonalizm:)Dobrze,że mamy takiego stomatologa.

pani doktor pełen profesjonalizm, ciepła miła sympatyczna, z niecierpliwością czekam na następny termin.