lekarz Katarzyna Zimoch

Laryngolog

Dr Katarzyna Zimoch to kompetentna ciepła osoba. Wizyta u Pani dr to przyjemność, ma ona super podejście do dzieci.Polecam !!!

Nie polecam tego laryngologa, mało czasu poświęca pacjentowi, nie ma podejścia do dzieci, na dodatkowe pytania odpowiada pobieżnie i z musu, dzisiaj czekałam z dzieckiem 1,5 godziny na wizytę. Rozumiem, iż musiałabym tyle czekac, gdyby byli przyjmowani zapisani pacjenci, ale Pani Doktor wielokrotnie wychodziła z gabinetu na kilkanaście minut bez podania przyczyny oraz przeproszenia pacjentów. Ponadto przyjmowała swoich znajomych pacjentów bez kolejki, prowadziła rozmowy telefoniczne, wypraszając pacjentów z gabinetu. Miałam do czynienia z wieloma lekarzami, ale z takim podejściem spotykam się pierwszy raz, zwłaszcza, że na wizytę czekało dużo dzieci, ludzi starszych oraz kobiet w ciąży. Swoim zachowaniem Pani Doktor pokazała, iż nie ma szacunku do drugiego człowieka, poza tym wizyty zawsze przebiegają tak samo, Pani Doktor ma ustalone sformułowania, nie lubi zadawania pytań, myślę, że przy większym problemie zdrowotnym, nie byłoby pomocy ze strony tej Pani Doktor. Z podanych wyżej powodów więcej razy do tej Pani Doktor dziecka nie zapiszę. Nie wiem, w jaki sposób pacjenci są przyjmowani prywatnie, ale państwowo, to jest jedna, wielka porażka.

Zdecydowanie nie polecam, lekarz stosuje archaiczne metody badania, jak zdjęcie rtg migdałków i w oparciu o nie wysyła na wycięcie trzeciego migdałka. Oczywiście zabieg się nie odbył, bo w międzyczasie powiększony migdał się skurczył i okazało się, że moje dziecko jest całkiem zdrowe. Nie mam pojęcia czy takie same metody stosuje prywatnie - czy tylko na NFZ?

Panni dr Katarzyna Zimoch jest lekarzem kompetentnym , skutecznym. Wizyta u Pani dr to przyjemność . Polecam !!!