dr n. med. Katarzyna Ziora

Endokrynolog

2,7

Dr Ziora jest bardzo małomówną osobą, pacjentowi poświeca nie wiecej niż 5 minut przepisuje tylko hormon i zaleca kolejne badania za pieniądze pacjenta. Córka bardzo przeżywała każdą kolejną wizytę, bo długo czekała w poczekalni, a chwileczkę była u lekarki i nigdy nic pozytywnego nie usłyszała. W gabinecie nie ma nawet pożądanego metra do mierzenia wzrostu i jest stara waga do ważenia masy ciala.Lekarka nie wykonuje sama USG tylko wysyła do innego gabinetu i tam na wizytę czeka się długo i oddzielnie się płaci.

Nie polecam. Są też inni, wysokiej klasy specjaliści, z empatią i klasą, czego tej osobie brakuje. Opinie negatywne wystawione, są zapewne prawdziwe.

Bardzo polecam Panią Doktor. Uratowała mnie! 5 lat temu zaczęłam bardzo źle się czuć. Gorączkowałam, męczył mnie uporczywy kaszel, miałam problemy z mówieniem. Przez 1,5 miesiąca chodziłam do różnych lekarzy i nie wiadomo było co mi jest. Sama z siebie postanowiłam zbadać hormony tarczycy. Wyniki były niepokojące. Częstochowy endokrynolodzy wyznaczyli odległe terminy prywatnych wizyt. Moja mama przypomniała sobie o Pani Doktor u której kiedyś była ze mną, gdy byłam dzieckiem. Dr Zięba przyjęła mnie w Częstochowie tego samego dnia słysząc przez telefon jakie mam objawy i wyniki podstawowych badań tarczycy. ...

Bardzo polecam Panią Doktor. Uratowała mnie!
Dr Zięba przyjęła mnie w Częstochowie tego samego dnia słysząc przez telefon jakie mam objawy i wyniki podstawowych badań tarczycy. Dostałam skierowanie na cito do szpitala.
W częstochowskim szpitalu usłyszałam, żeby najlepiej od razu jechać na Śląsk, bo oni nie wiedzą jak mnie leczyć. Było mocno po godzinie 22. Przerażona i zdesperowana zadzwoniłam do Pani Doktor i dopiero po jej rozmowie z lekarzem pełniącym dyżur w szpitalu przyjęto mnie na oddział.
Pani Doktor Zięba skontaktowała się z ordynatorem oddziału endokrynologii ze szpitala na Śląsku i po 2 dniach znalazłam się pod opieką odpowiednich specjalistów.

U Pani doktor leczę córkę od 3 roku życiu, a to daje już 11 lat. Pani doktor kompetentna, miła, odpowie na każde pytanie. Atmosfera każdej wizyty jest wspaniała, a córka nie wyobraża sobie innego lekarza. Dokładnie zbada dziecko. Bardzo polecam Panią doktor.

Od półtora roku lecze u Pani doktor trzy córki i tylko dzięki jej pomocy wszystkie trzy zostały szybko przyjęte do kliniki i miały porobione wszystkie badania , okazało się że słuszne były podejrzenia Pani doktor i jedna z córek jest leczona hormonem wzrostu a dwie są pod stałą kontrolą , Pani doktor może nie wylewna ale konkretna i wymagająca , zawsze odpowiada na moje pytania a jak jesteśmy w klinice to zawsze przyjdzie się przywitać 😊 . Polecam z czystym sumieniem Panią Profesor i dziękuję jej za wsparcie bo niebyło z nami za wesoło

Pani Doktor nie udziela informacjii na temat wyników, zawsze przychodziła mówiąc, że wszystko jest w porządku.Poświęca mało czaso dla pacjentów.

Nie polecam jeszcze zaden lekarz nie potraktował mnie tak lekceważąco jak pani profesor chyba zapomniała jak brzmi przysiega Hipokratesa

Bylam w gabinecie jakies 3 miesiace temu .To po prostu tragedia . Sprzetu do badan zadnego . Pani doktor zero uprzejmosci i zainteresowania . Mialam wrazenie ze ciagle mnie pogania . Bez badan przepisala leki dziecku . Nawet moja corka powiedziala ze juz wie czemu pierwsza wizyta kosztuje 200 zl a druga 150 , bo na druga juz nikt nie przychodzi . Nie polecam . Stracone pieniadze teraz czekam juz trzy miesiace na wizyte gdzie indziej mam nadzieje ze bedzie lepiej .

W gabinecie nie ma nic poza starą wagą. Nie potrafi odpowiedzieć na pytania. Poswieca max.5 min. na pacjenta. Gdy poprosilam o dodatkowe badania typu usg powiedziała " jak chcecie to zróbcie". Karty " prowadzi" na kartkach z zeszytu w których wpisuje tylko wyniki tsh i cholesterolu bo tylko to sprawdza na wizycie. Żałosne.

Tragedia- Od urodzenia chodziliśmy prywatnie do tej pani doktor z córką gdyż urodziła sie z niedoczynnością tarczycy-obecnie jest wyleczona ale, wizyty trwały po 4 min, na moje pytania odpowiadałą zdawkowo, tak jak by mi łaske ta Pani robiła. Postanowiłam zmienic lekarza na jej koleżankę z Kliniki w Zabrzu wolę dojeżdżać te 80 km niż życ w niepewności a przecież to moje dziecko i oczekuję odpowiedzi na nurtujące matke pytania. Nie polecam.