lekarz Kazimiera Babiec

3,6
3,5
3,6

08.01.2013

Pani Doktor podejla sie diagnostyki dziecka 4tygodniowego. W czasie badania byla newowa i powiedziala mezowi aby wyszedl z gabinetu. Maz powiedzial ze chce byc przy badaniu. Po zakonczeniu badania pani doktor oznajmila ze nie ma odpowiedniego sprzetu do diagnozy oraz ojciec dziecka przeszkadzal i wyprosila nas gabinetu

06.06.2012

Wbrew pozorom wizyta na NFZ była o wiele owocniejsza niż wizyta prywatna. która okazała się totalną klapą.

08.12.2011

Pani doktor dobrze zdiagnozowała chorobę i poleciła świetnego fachowca który zajmie się dalej moim schorzeniem. Polecam

02.09.2011

Wspaniały lekarz, bezinteresowny, kompetentny, Pani Kazimiera Babiec wyleczyła moją córkę z poważnego schorzenia oka niezwykle profesjonalnie, co potwierdził specjalista z Rzeszowa do którego udałam się po opinię po skończeniu leczenia. Cieszę się, że mamy tak wspaniałego specjalistę w Mielcu .

15.02.2011

Bardzo dobra okulistka. Pomogła mi wiele razy,jestem jej pacjentem od ponad 10 lat i nigdy mnie nie zawiodła.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Mielec"?

Gabinet Okulistyczny SalonOptyczny
ul. Jurajska 10