Kazimiera Babiec

Mielec
50,28706321,4238101

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
8 opinii

Pani Doktor podejla sie diagnostyki dziecka 4tygodniowego. W czasie badania byla newowa i powiedziala mezowi aby wyszedl z gabinetu. Maz powiedzial ze chce byc przy badaniu. Po zakonczeniu badania pani doktor oznajmila ze nie ma odpowiedniego sprzetu do diagnozy oraz ojciec dziecka przeszkadzal i wyprosila nas gabinetu

Wbrew pozorom wizyta na NFZ była o wiele owocniejsza niż wizyta prywatna. która okazała się totalną klapą.

Pani doktor dobrze zdiagnozowała chorobę i poleciła świetnego fachowca który zajmie się dalej moim schorzeniem. Polecam

Wspaniały lekarz, bezinteresowny, kompetentny, Pani Kazimiera Babiec wyleczyła moją córkę z poważnego schorzenia oka niezwykle profesjonalnie, co potwierdził specjalista z Rzeszowa do którego udałam się po opinię po skończeniu leczenia. Cieszę się, że mamy tak wspaniałego specjalistę w Mielcu .

Bardzo dobra okulistka. Pomogła mi wiele razy,jestem jej pacjentem od ponad 10 lat i nigdy mnie nie zawiodła.

Bardzo dobry okulista.Zawsze spełnia moje oczekiwania,jest kompetentny. Pani okulistka jest bardzo uprzejma poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi. Polecił bym każdemu.

jest to osoba która zdecydowanie powinna się przekfalifikować

Polecam. Bezinteresowne podejście.

Wystaw opinię