Kazimierz Bodnar

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.65
7 opinii

Kompletne rozczarowanie! Ten lekarz podważa wyniki badań, nawet nie przeprowadził wywiadu, faszeruje pacjentów antybiotykami, nie potrafi podać przyczyny choroby tylko wróży jak z kart! Nie polecam nikomu, lepiej znaleźć kompetentnego lekarza który będzie potrafił odczytać wyniki badań, bo to strata pieniędzy, czasu i zdrowia!

Polecem. Leki przepisane w koncu pomogly

W dawnych czasach Pan doktor wyleczył mi straszne krosty, których inni lekarze nie mogli się pozbyć. Potem również byłem kilka razy i Pan Bodnar pomógł. Dla mnie jako lekarz dermatolog jest ok. Polecam.

nie polecam poprostu nie trafia w dana chorobe z leczeniem

byłam chora na półpasiec leczyłam się u lekarza ogólnego, znajoma, która też przechodziła tą chorobę powiedziała, że mam udać się do specjalisty - dermatologa. wybrałam się do dr Bodnara na kasę chorych, był bardzo nieprzyjemny, powiedział, że mam iść do tego lekarza co rozpoznał tą chorobę, mój stan był kiepski, a on potraktował mnie jak przedmiotowo. Zero szacunku dla pacjenta.

lecze się u tego lekarza około 10 lat. Zawsze dobierze leki które mi pomagają, jest sympatyczny. Polecam

Leczyłam sie u doktora bodnara kilka lat najpierw twierdził ze mam łojotokowe zapalenie skóry potem po ciąży okazalo sie ze mam łuszczyce głównie we włosach i to zaawansowana leki które mi przepisywał w wiekszosci nie pomagały tylko jedan robiona masc działa ale tylko dwa dni jak pokazalam sie na wizycie w przychodni publicznej ze mam nie tylko skóre glowy chora ale takze pojedyncze ogniska na calym ciele to powiedzial ze takich plamek nie bedzie leczyl to juz mowi za siebie zmienilam lekarza i tyle oburzony byl ze nie przyszlam prywatnie tylko do publicznej przychodni. Jak dla mnie mału uprzejmy wizyta trwa góra 5 minut. Nie jestem zadowolona z tego lekarza !> Może inni maja inne zdanie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny