dr n. med. Kazimierz Cieślikdr n. med. Kazimierz Cieślik - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kazimierz Cieślik

Chirurg plastyczny

Całe dorosłe życie doktora było związane z medycyną. Szczegółowe zainteresowania zatoczyły ogromne koło. Po studiach przez 5 lat pracował na oddziale wewnętrznym szpitala. Później przez 17 lat pracował w III Klinice Chirurgii Ogólnej. Ambicją było ratowanie życia i zdrowia pacjentów. Dlatego ambicjonalnie leczyłem trudne rany, olbrzymie przepukliny brzuszne czy oparzenia.

W roku 1994 podjąłem się trudu organizacji Oddziału Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistyczne...

Z całego serca polecam wszystkim Pana Doktora, jedyny lekarz który z cierpliwością czekał aż 2 letnia córka nie będzie się bac wizyty.W przeciwieństwie do poprzednich lekarzy nie trzyma dziecka na siłę. Doktor Kazimierz poświęcił nam dużo czasu i potrafił bardzo prosto opisać jak On widzi dalsze leczenie dziecka. Jestem bardzo zadowolona z całokształtu wizyt które odbywają się teraz regularnie. Pan Doktor oraz Pani Ania są niezastąpieni. Jedyni ludzie realnie pomagający których moja córka się nie boi. Dziękuję że jesteście.

Pana dr. Cieślika znam od kilkunastu lat, byłam operowana 4 razy, to bardzo dobry lekarz, w moim przypadku zdiagnozował bezbłędnie mój przypadek, a badania histopatologiczne tylko potwierdziły jego opinie. Ponadto wyleczył skutecznie moją bardzo bolesną i oporną ostrogę piętową, która mimo różnych zabiegów w innych gabinetach bolała dalej. Dopiero dr Cieślik po wykorzystaniu moich komórek macierzystych uwolnił mnie od kilkumiesięcznego bólu. Zabieg okazał się bardzo skuteczny, od 3 lat mam spokój. Polecam doktora gdyż posiada wielką wiedzę i jest bardzo skuteczny.

Najgorszy lekarz na świecie! Gdybym go nie spotkała, moje życie wyglądało by teraz zupełnie inaczej. Niestety żyjemy w świecie gdzie są "lekarze" oraz "lekarze".

Ten "Pan Lekarz" zniszczył mi kilkanaście miesięcy życia. Robiłem u niego korekcję nosa i tak mi wyciął kość że jej w ogólne nie mam i czuję się z tym dramatycznie. Pominę fakt że odnośnie kształtu nosa oraz oczekiwań nawet nie było przez sekundę poruszana ta kwestia. Po operacji powiedziano mi że muszę nauczyć akceptować się samego siebie, szkoda tylko że nie powiedziano mi tego przed operacją kiedy wyglądałem 100 razy lepiej. Szczerze nie polecam, chyba że ktoś idzie do doktora w innej sprawie, chociaż moja noga już nigdy w jego gabinecie nie postanie. Nawet jakby mi wrócił kilkanaście tysięcy za tą fuszerkę ciekawe jak wróci mi 4 miesiące nie wychodzenia z domu, rozszargane zdrowie psychiczne i fizyczne oraz dwa razy większą kwotę na kolejną operację (ok 20 tys) która kto wie czy przynajmniej w minimalnym stopniu pomoże mi odzyskać to co mi zostało zabrane... Dziękuję że mogłem wyrazić swoją opinie !!!

Dr Kazimierz Cieślik jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie, ciągle zgłębiającym wiedzę i poszukującym nowych rozwiązań w podejściu do dolegliwości i choroby oraz samego pacjenta. Niezwykle ważny element jego relacji z pacjentem to wielki optymizm, serdeczność i uśmiech oraz niezwykle trafne diagnozy.

Pan dr Cieślik -nie tylko specjalista z olbrzymim doświadczeniem , ale przede wszystkim wspaniały człowiek.Ma świetny kontakt z pacjentem jest bardzo dokładny. Doradzi i opisze przebieg zabiegu , a także zrobi wizualizację oczekującego na efekty pacjenta.Z całą pewnością nikogo nie okaleczy. Rozmawiałam z wieloma pacjentami operowanymi i wszyscy maja wspaniałą opinię i są zadowoleni z efektów.Sama mogę być przykładem. Ogromna wiedza w parze z uprzejmością i wyrozumiałością.Ceny zadziwiająco przystępne jak na tego typu kliniki specjalizujące się w operacjach plastycznych , oraz z zadziwiającym skutkiem w leczeniu bólu i odnowie stawów, odchudzaniu,oraz odmładzaniu skóry twarzy,rąk ,szyi.itp. Ludzie szukają tracąc czas i pieniądze w podobnych klinikach nie wiedząc, że mamy taką Klinikę Cami z najniższymi cenami zabiegów w Polsce.Sprawdziłam i doświadczyłam .Pacjentka z całą swoją Rodziną. i

Najwyższa jakość. Dziękuję za zamknięcie naczynek krwionośnych na twarzy. Zawsze pomocny i serdeczny. Pełen zrozumienia i bardzo profesjonalny. Szczerze polecam

Pan doktor Cieślik ratuje mój bark po urazie /SLAP/ metodą czynników bogatopłytkowych PRP. Zabieg zawsze pomaga! Niestety, duzy wysiłek i praca rękami jako masażysta sprawia, że spotykaliśmy się już kilkakrotnie. Moi pacjenci również korzystają z tej metody w Klinice CAMI Pana doktora Kazimierza Cieślika. Zawsze z pozytywnym skutkiem. Szczególnie dobre wyniki uzyskują przy dolegliwości tzw. "łokcia tenisisty" (epicondylitis lateralis humeri). Szczerze polecam usługi Kliniki CAMI gdyż jej właściciel to wspaniały człowiek i doskonały, doświadczony specjalista! W ogóle cały personel to miłe i wspaniałe kobiety!!! Polecam!

9 lat temu Pan doktor przeprowadzil u mnie skomplikowana operacje ktora trwala pare godzin.Lezalam po niej 6 dni w klinice CAMI.Pan doktor codziennie o 7 rano przychodzil zeby dowiedziec sie jak sie czuje.W ciagu dnia tez zagladal.Wszystko sie udalo bez zadnych komplikacji a efekty widac do dzis.Dalej korzystam z zabiegow Pana doktora.Nie robi nic na sile,wszystko wyglada naturalnie.Musze wspomniec o P.Hance i P.Bozenie.Wszyscy sa doskonali.Bardzo polecam

Dziękuję za pełny profesjonalizm Pana Doktora, za cierpliwość i odpowiedzi na niekończące się moje pytania, za uspokajanie i wyjaśnianie, za porady, w które nie zawsze wierzyłam. Polecam z całego serca.