lekarz Kazimierz Kaim

Bardzo dobry lekarz, operator i ordynator ginekologii. A jaki ordynator, taki oddział. Byłam operowana przez Pana doktora i wszystkim koleżanką polecam Pana doktora i jego oddział.

Bardzo dobry, uprzejmy, miły i udzielający wyczerpująco informacji na temat zdrowia pacjenta lekarz. Nawet najgorszą chorobę potrafi przekazać pacjentce w sposób, który nie wystraszy a zmobilizuje do działania.

pewny siebie taka postawa daje pewnosc pacjentce wierzacy w swoje metody pracy jest super

Znam chyba z 90% lekarzy w tym mieście a pierwszy raz spotkałam OSOBĘ a nie lekarza, który nie chciał moich pieniędzy tylko mojego zdrowia !!! Polecam gorąco, bo pierwszy raz ktoś normalnie wyjaśnił mi ,co mi dolega i co nie muszę zrobić,co jest dobre dla mojego zdrowia ale i życia.Co jest jeszcze istotne -nie mówi "Pani przyjdzie zapłaci ,to powiem" dla Niego liczy się zdrowie pacjentki i chyba to JEST NAJWAŻNIEJSZE 1!!

Chodzę do tego lekarza już kilka lat.. i naprawdę jestem zadowolona z jego podejścia do pacjenta. Nie mogę nic zarzucić, hm chyba to że mógłby być więcej wygadany ;)

SUPER LEKARZ! POLECAM.BARDZO OSOBIŚCIE PODCHODZI DO PACJENTA. NIE JESTEŚMY DLA NIEGO TYLKO KOLEJNYM NUMEREM W KARTOTECE. JESTEŚMY ROZPOZNAWALNE,A TO BARDZO WIELE ZNACZY DLA CHOREGO. POZA TYM PRACA TO JEGO PRAWDZIWE POWOŁANIE A NIE PRZYMUS.

Na początku wydawało się ze wszystko gra - świetny człowiek, dobry lekarz, dobry kontakt z pacjentem. Przeprowadził operacje wycięcia cysty na jajniku. Po 2 latach okazało się, że zszył mnie w środku (nie tylko na zewnątrz)nierozpuszczalnymi szwami. Zrobił to także koleżance z która leżałam na sali szpitalnej. Ona dowiedziała się o tym przy okazji cięcia cesarskiego, a ja dowiedzialam sie o tym z powodu ustawicznego bólu nogi. Czy taki lekarz ma sumienie? rozczarowana pacjentka

Czy taki lekarz ma sumienie?

rozczarowana pacjentka

POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE PANA DOKTORA. BYŁA PACJENTKA

POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE PANA DOKTORA. BYŁA PACJENTKA

bardzo cenię tego lekarza.Jestem po operacji,którą wykonywał,jest wszystko dobrze.lekarz jest przesympatyczny,kompetentny,zna swój fach.

Specjalista z najwyższej półki. Wysoka kultura osobista, taktowny. Trafnie diagnozuje. Jest skuteczny w leczeniu. Wybitny chirur ginekolog.