prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta, Ginekolog położnik

Lekarz kompletnie ignorujący pacjentki w C.O. Byle szybko następna. Bez badań czy aby nie ma wznowy.

Pan Profesor to osoba o wyjątkowym podejściu do pacjentki, bardzo wyrozumiały,kompetentny cierpliwy i w razie nagłych sytuacji służący pomocą. Wyjątkowy lekarz i człowiek.Żyję piąty rok dzieki trafnej diagnozie Pana Profesora i szybkiemu zabiegowi.Jestem pod stałą kontrolą i polecam wszystkim kobietom tego wspaniałego z dużym doświadczeniem i wiedzą lekarza.Nie ma już wielu z takim podejściem do pacjentek lekarzy, bez względu na to czy jest to wizyta w klinice czy w gabinecie prywatnym.Zawsze szacunek i wyczerpująca odpowiedź na wszystkie pytania.

Witam. Jestem pacjentką prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski. Jest to profesor o bardzo wielkim sercu. Całą swoją wiedzę umie wykorzystać w jak najbardziej odpowiedni sposób. Jest osobą życzliwą i bardzo wyrozumiałą. Jego słowa płyną prosto z serca co daje siłę do walki z chorobą, a uśmiech, który nie znika z Jego twarzy otuchę. Jest prawdziwym profesjonalistą. To dzięki Profesowi Karolewskiemu pokonałam chorobę. Dziękuję Mu z całego serca i życzę dalszych sukcesów zawodowych, pomyślności w życiu osobistym oraz dużo, dużo zdrowia. Kinga

Witam. Jestem pacjentką prof. dr hab. n. med.

Kompletny brak zainteresowania pacjentem. zbagatelizował guza piersi mojej żony, a poźniej leczył zaawansowanego raka załośliwego jako zapalenie piersi. Żona zmarła w tym roku.

Jestem zbulwersowana zachowaniem tego pana. Lekarz, ktory jest zapatrzony w siebie, nie slucha pacjenta, zostawil mnie z 3 grupa cytologii, nie podjal zadnego leczenia, to jest zachowanie niegodne lekarza. Jak lekarz moze zostawic pacjenta bez leczenia? nie przepisal mi zadnych lekow. Pieniadze na wizyte u tego pana wyrzucone w bloto. Nie polecam, to osoba zbytnio zapatrzona w siebie ale nie w pacjenta. Lekarz ktory bierze pieniadze i zostawia pacjenta samemu sobie jest niegodny swojego tytulu. Smutne ze mamy takich lekarzy, ktorzy widza siebie i pieniadze a nie pacjenta.

Doskonały specjalista!Wspaniały człowiek! Ogromna kultura osobista!Zawsze bardzo serdeczny,ciepły,życzliwy, wzbudzający ogromne zaufanie!Pan Profesor zawsze ma czas dla pacjenta!!!OGROMNY PROFESJONALIZM !!!

Polecam pana doktora Karolewskiego. Jestem jego pacjentką od ponad 10 lat. Zdecydowanie jeden z najlepszych ginekologów z jakimi miałam styczność. Poza profesjonalizmem, wielką wiedzą i skutecznością leczenia, jest także bardzo kulturalnym człowiekiem co w tej specjalizacji jest nieocenione. Z szacunkiem i taktem traktuje pacjentkę. Udziela rzetelnej odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy sposoby leczenia, możliwe przyczyny, możliwe skutki uboczne, zagrożenia itp. W kwestiach medycznych bardzo konkretny, bez "ściemy":)

W kwestiach medycznych bardzo konkretny, bez "ściemy":)

Jestem pacjętką doktora od 3 lat i naprawdę jestem zadowolona jest miły kompetentny do gabinetu na badanie ide na luzie bez stresu :)Moja opinia na temat tego lekarza ginekologa jest taka...WSZYSTKO JAK NAJBARDZIEJ PROFESJONALNE..PODEJŚCIE DO PACJENTKI...INFORMACJE KLAROWNE...PRZEDEWSZYTKIM OD RAZU CZUĆ SERCE....POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ``chodzę do niego już kilka lat i jestem bardzo zadowolona!!!!!

Doskonały specjalista godny polecenia. Potrafi zrozumiale wytlumaczyc wyniki badań.

W pełni zasługuje na swój tytuł profesora przy nazwisku. Mimo tytułów i doświadczenia nadal przyjmuje pacjentów w szpitalu za to ogromny plus. Oczywiście, żeby nie czekać w kolejkach na kolejną wizytę poszłam do gabinetu i nie żałuje, bo znacznie przyjemniejsza atmosfera. Cena jak na wiedzę i podejście bardzo przyzwoita.