dr hab. n. med. Kazimierz Krajka

Urolog

Może Pan Profesor K. Krajka jest dobrym chirurgiem,ale niestety fatalnie leczył mojego śp. Tatę, który chorował na prostate- cancer. Taką opinię również wydał austriacki onkolog z Wiednia.Na podstawie przedstawionej dokumentacji medycznej stwierdził,że już w roku 2000 powinien mój zmarły Tata (dr weterynarii) zostać poddany radioterapii, czego nie uczynił ten profesor, tylko stosował lek o nazwie ELIGART i spowodował swoją indolencją rozsianie się nowotworu do kości (meta ad ossa). Znajomy Pan Profesor ostrzegał Tatę przed leczeniem się u tego lekarza, gdyż on nie jest onkologiem, tylko chirurgiem, urologiem.Znajomy dr radiologii też wydał opinię lekarską w 2000 r.,że konieczna jest radioterapia, a nie stosowanie wyłącznie Eligartu. Radzę zastanowić się Panom przed podjęciem leczenia nowotworów prostaty u tego chirurga. Lege artis.

wspaniały lekarz i człowiek, wiedzą mało kto mu dorównuje przedtem byłem u innego specjalisty który też z nim pracuje ale to dopiero był matoł dzięki mojej determinacji i wizycie u profesora mam jeszcze co ratować....

wspaniały lekarz i człowiek, wiedzą mało kto mu dorównuje przedtem byłem u
innego specjalisty który też z nim pracuje ale to dopiero był matoł dzięki
mojej determinacji i wizycie u profesora mam jeszcze co ratować....

Z diagnozy innych lekarzy, za przyczyną guza, określano potrzebę usunięcia nerki. Skończło się na usunięciu guza, choć pewnie prościej było usunąć nerkę.

wspanialy fachowiec swiatowej slawy,Serdecznie polecam. Zyje 8 lat po usuniecia pechera dzieki profesorwi

Zdecydowanie polecam. Ze względu na bardzo rozległy zakres obowiązków niestety nie jest w stanie poświęcić każdemu pacjentowi tyle czasu ile by chciał. Doskonały fachowiec => czołówka europejska. Dzięki niemu nadal mogę cieszyć się życiem. Jeszcze raz dziękuje Panie Profesorze i pozdrawiam serdecznie.

Najlepszy profesor ,wspaniały urolog ,wspaniale przeprowadził moją operację.Godny polecenia fachowiec .Wdzięczna pacjentka z Bieszczad

Jestem nie zadowolnona z prowadzonej diagnozy, poniewaz nic w tym kierunku nie zrobiono, zeby poleprzyc moj stan zdrowotny.!!!!!!!!!!!!!!

POLECAM nr.1 MOŻE WSZYSTKO ROBI CUDA.Polecam gorąco ma wiedzę i umiejętności

POLECAM nr.1 MOŻE WSZYSTKO ROBI CUDA.Polecam gorąco ma wiedzę i umiejętności

Dziękuję. Janusz Łata,8 lat po operacji.Pozdrawiam.

Dziękuję. Janusz Łata,8 lat po operacji.Pozdrawiam.

Wspaniały lekarz i człowiek,konkretny,życzliwy i słowny. Szczerze polecam a Panu profesorowi DZIĘKUJĘ I.Michalska

Wspaniały lekarz i człowiek,konkretny,życzliwy i słowny.
Szczerze polecam a Panu profesorowi DZIĘKUJĘ
I.Michalska