lekarz Kazimierz Strzała

Radiolog, USG

Dobry lekarz. Prawidłowe podejście do pacjenta. Lekarz tłumaczy i mówi co widzi na monitorze. Godny zaufania i polecenia.

Godny polecenia radiolog,byłam kilka razy w szpitalu na usg i nic nie mogę lekarzowi zarzucić,miły, sympatyczny i nawet ma poczucie humoru,także w prywatnym gabinecie zachowuje się tak samo uprzejmie ,to przede wszystkim fachowiec a nie jakiś tam lekarzyna który pyta, jak pani nic nie dolega to po co pani przyszła.Tacy ludzie jak pan doktor to gatunki na wymarciu i zawsze czy to państwowo,czy prywatnie będę korzystać z usług doktora.

Super lekarz. Godny polecenia. Fachowość, trafność diagnozy, uprzejmość i wiele innych zalet. Gdyby nie ten lekarz to nie wiem czy nie był bym już pod ziemią. Wiele mu zawdzięczam.

Wizyta publiczna.Pan doktor spóźnił się 15 minut,ale później przyjmował pacjentów maszynowo.Wszechwiedzący nic od siebie nie powie,nie wzbudza sympatii,w międzyczasie wizyt załatwia jakieś swoje prywatne zlecenia(opis zdjęć RTG).Nie wiem jak zajmuje się pacjentami prywatnie,ale ja już do niego nie pójdę.

Super lekarz , dzięki jego diagnozie żyje . Wizyty były prywatne i w ośrodku - niczym się nie różniły Człowiek jak my wszyscy - polecam

Wizyta byla prywatna. Chcialam sie dowiedziec ile i jakiej wielkosci mam kamienie zolciowe. Lekarz w tonie cesarza rzymskiego zapytal po co chce to wiedziec. Odpowiedzialam, ze chcialbym po prostu wiedziec na co znowu chyba ze trzy razy zapytal po co? Co to za roznica czy mam 16 czy jeden kamien, wiec po co mi to wiedziec - nie ustepowal. Nie wchodzilam w dyskusje bo pytanie bylo zadanie prowokacjnie. Bardzo nie przyjemny lekarz. Zaplacilam za usluge a nie za dyskusje nad celem mojej wizyty.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana Strzały,polecam wszystkim,jest konkretny,miał dla mnie czas,wszystko wytłumaczył,wyjaśnił nurtujące wątpliwości,naprawdę mi pomógł.Za wizytę zapłaciłam niewiele.

Będąc pełna obaw musiałam zrobić usg i w ciemno poszłam do Dr.K.Strzały i to był dobry wybór. Przesympatyczny Pan Doktor,konkretny wszystko wytłumaczy spokojnie generalnie polecam i uważam że i tak prywatnie dużo za swą wiedzę i czas nie bierze. Polecam.

Wizyta publiczna - lepiej nie idź, bo nie ma po co i tak dostaniewsz błędną diagnozę.

Dokładnie opisywał co robił i oczywiście, mówi pacjentowi co i jak. Przy wizycie w ogóle się nie stresuje bo pad doktor jest bardzo bardzo miły i uprzejmy. Polecam