dr Kendall Chorostecki

Chiropraktyk

Po 5 i więcej gwiazdek w każdej kompetencji. Leczy rękami, a nie chemią i co najważniejsze, potrafi wyleczyć! Byłam świadkiem jego natychmiastowej pomocy - starszy pan przyszedł z uciążliwą dolegliwością (zaznaczył, że był już u innych lekarzy - bez skutku) wyszedł wolny od problemu, z którym przyszedł! Świetny fachowiec, miły, uprzejmy, bardzo komunikatywny, bez bariery językowej. Doradza, tłumaczy. Czuwa nad moim kręgosłupem - dziś już profilaktyczne :)

Dr Kendall Chorostecki to doskonały fachowiec!!! Jestem jego pacjentką już kilka lat. Pomógł mi wyleczyć przepuklinę kręgosłupa. Ortopeda przepisywał tabletki, które nie leczyły, jedynie wyciszały dolegliwości. Dr Chorostecki nie tylko leczy, ale co najważniejsze potrafi wyleczyć.

REWELACYJNY ! Wielokrotnie korzystałam w kryzysowych sytuacjach. Zanim się ktoś zdecyduje na interwencję chirurgiczną lub leczenie farmakologiczne, koniecznie proszę skorzystać z pomocy dr Chorostecjiego. Mój szwagier uniknął operacji kręgosłupa ! Stokrotne dziękuję doktorze.

REWELACYJNY !
Wielokrotnie korzystałam w kryzysowych sytuacjach.
Zanim się ktoś zdecyduje na interwencję chirurgiczną
Mój szwagier uniknął operacji kręgosłupa !
Stokrotne dziękuję doktorze.

Jestem stałą pacjentką dr Chorosteskiego ze względu na przepuklinę w kręgosłupie. Od czasu kiedy jestem pod Jego opieką ani razu nie miałam ataku bólu, który wcześniej był przez lekarzy leczony jako "korzonki" - zastrzykami. Zgłosiłam się też do Niego gdy boleśnie skręciłam nogę w kostce i dzięki Jego pomocy (masaże, akupunktura) i dokładnym poradom jak rehabilitować nogę w domu, obyło się bez gipsu i mogłam szybko wrócić do pracy. Jak dla mnie: pomógł rewelacyjnie w chorobie przewlekłej jak i w nagłym przypadku - jak najbardziej polecam tego lekarza.

Bardzo przyjemny i doświadczony lekarz. Z racji tego, że nie jest 100% Polakiem, a Kanadyjczykiem trzeba poświęcić trochę czasu na wytłumaczenie dolegliwości...ale dla pacjentów z językiem angielskim idealny native speaker. Polecam tego chiropraktyka:)

Bardzo przyjemny i doświadczony lekarz.

Dr Kendall Chorostecki to doskonały chiropraktyk mający wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Dużo zawdzięczam jego konkretnym podejściu do mojej choroby. Poprostu fachowiec.