Kinga Chabik

Wrocław
51,078531917,04736960601 73-26-02

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
7 opinii

Lekarz z powołania, uprzejmy , serdeczny, kompetentny, poleciłabym najbliższej osobie,

jest do bani i w ogóle jest chamska dla osób znajdujących się na marginesie kraju

Pani dr Chabik to dr Judym XXI wieku. Dziś takich prawdziwych lekarzy się nie spotyka ,a jeśli już - to niezmiernie rzadko.

Moja zona trafila do szpitala po wypadku samochodowym,w ktorym zginąl syn.Pani doktor wykazala się nie tylko fachowością, ale ogromnym sercem. Była naszą podporą w tych strasznych czasach. Dziękuję, że są jeszcze tacy lekarze

Pani K. Chabik jest kobietą ordynarną i jestem bardzo niemile zaskoczony. Czytajac opinie sadziłem iż oddaje się w dobre ręce, myliłem się. Dostałem skierowanie na inny odział, na operacę czekałem 3 miesiące włocząc sie po szpitalach. Kiedy udałem się do gabinetu Pani Chabik zostałem wręcz "wyrzucony"! Czy takie zachowanie jest godne lekarz??

Pani Doktor mimo młodego wieku wykazala wielką wiedzę. Darowała mojemu choremu tacie kilka lat życia stosujac nowoczesne leczenie. Była ciepla,kulturalna, po prostu wspaniała. Taki lekarz to dar dla pacjentów

Pani dr Kinga Chabik to lekarz z powołania. Każdego pacjenta traktuje jako zawsze ważny przypadek. Kulturalna i niezwykle serdeczna ,ma ,,złote ręce ,, jako chirurg i ,, złote serce,, jako człowiek.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny