Gdzie przyjmuję

49,85411419,938940 12 272 39 43
kinga-jach@wp.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
9 opinii

Bardzo polecam! Mama uszkodziła sobie oko w ogrodzie, przecięła je igiełką od drzewa i bardzo ją bolało. Pani doktor szybko i fachowo zajęła się moją mamą.

Bardzo fachowa Pani doktor. świetnie dogaduje się z moimi dziecmi,naprawdę ma dobre podejście do maluchów.Polecam!Dojeżdżam z odległej miejscowości.Warto.

Zdecydowanie.nie.polecam.bardzo.nieuprzejma.

Jestem pacjentką od 12lat i jestem bardzo zadowolona i dojeżdzam z Krakowa

Pani Doktor prowadzi moją córkę od małego, właściwie leczyła bardzo wysoką krótkowzroczność,moja córeczka widzi teraz bardzo dobrze i ma też dobrane soczewki kontaktowe. Jestem ogromnie wdzięczna za fachowość i serce Pani Doktor.

godny polecenia okulista,zna się na dzieciach,szczególnie małych. Pani doktor rozpoznała u mojego synka rzadką chorobę oczu.

Nie polecam tego lekarza!Córeczkę czeka teraz operacja oczka!bo pani doktor nie umiała stwierdzic przyczyny!

Pani Doktor prowadzi mnie odkąd byłam małym dzieckiem, bardzo dużo jej zawdzięczam. Za co dziekuje :)

Pełen profesjonalizm, naprawdę, szeroka wiedza Pani Doktor wręcz mnie zdziwiła, nawet w Krakowie trudno znaleźć lepszego okulistę, mnie się nie udało.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny