dr n. med. Kinga Michalska

Nie znam lepszego lekarza w JG i okolicach. Niestety zdążyłam poznać ich wielu.. miła,uśmiechnieta ...hipnotyzuje dziecko:)..patrzy w Pania Doktor jak w obrazek. 1000% trafnych diagnoz. Zawsze. Geniusz w swojej dziedzinie.

Witam, lekarz kompetentny, konkretny, potrafiący trafnie postawić diagnozę i dobrać odpowiednie leki, które szybko pomagają, ponadto Dr Michalska odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco, jest miła, usmiechnięta i zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba.

Jest rewelacyjna. chodzę do P. Dr z moim 2 letnim synkiem. Teraz mój brat chodzi z 3 miesięczna córeczka i jest zachwycony. Wykazuje duże zainteresowanie dla pacjenta.

wszelkie diagnozy postawione do tej pory 100 % trafne, nic dodać nic ująć polecam wszystkim

Bardzo dobry pediatra, rewelacyjne podejscie do malego pacjenta. Jest to lekarz, ktory bada dziecko od stop do głow a antybiotyki przepisuje w ostateczności.

Kompetentna, skrupulatna, z podejściem do dzieci.

Kompetentna, skrupulatna, z podejściem do dzieci.

Bardzo dobry lekarz.Wykazuje dużo cierpliwości do dziecka i zainteresowania problemem.Długo chodziłam do przychodni na Ogińskiego i już więcej tam nie pójdę, chyba że wróci tam dr Michalska.W przychodni badają pobieżnie i nie podchodzą kompleksowo do tematu zdrowia Maluchów.Pośpiechi brak kompetencji.Dr Michalska jest miła, ciepła, kompetentna i poświęca tyle czasu dziecku ile jest to konieczne.Ma dobrą pamięć do swoich pacjętów.Mogę czasem zadzwonić i poprosić o poradę bez konieczności jechania na wizytę.Doktor pamięta pacjęta i wie o czym mówię.Nie zmienię lekarza, bo mam dużo zaufania do doktor Michalskiej. POLECAM!!!!!

Bardzo dobry specjalista!!! Pani doktor zna się na rzeczy, trafnie stawia diagnozy.Poza tym jest bardzo miła dla rodziców jak i dla małych pacjentów. Poświęca tyle czasu ile trzeba. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy. Polecam dr Michalską:)

Pani Kinga jest rewelacyjna! Obejrzała moją ośmiomiesięczną córkę od stóp do głów, pierwszy raz moja córka była tak dokładnie zbadana! Wykryła u niej zlepienie warg sromowych i pomogła wyleczyć tak, by obyło się bez zabiegu chirurgicznego! W sumie poszłam z córką, ponieważ miała katar i kaszel a wyleczyła nam wszystko! Kilka dni wcześniej byłam z córką państwowo i tam lekarka tylko ją osłuchała słuchawkami. Nic więcej, żadnego zaglądania do gardełka lub noska. Przepisała syrop i powiedziała, że nic jej nie jest "zwykłe przeziębienie, a właściwie już jego koniec". Moje dziecko ...

Pani Kinga jest rewelacyjna!
Kilka dni wcześniej byłam z córką państwowo i tam lekarka tylko ją osłuchała słuchawkami. Nic więcej, żadnego zaglądania do gardełka lub noska. Przepisała syrop i powiedziała, że nic jej nie jest "zwykłe przeziębienie, a właściwie już jego koniec". Moje dziecko dzięki tej wizycie chorowało ponad 3 tygodnie! Rozwinęło się zapalenie górnych dróg oddechowych! Pani Kinga zbadała wszystko nie tylko pod względem kataru i chorego gardła, ale również kręgosłup, bioderka itp!
Jeśli komuś zależy na zdrowiu dziecka to BAAARDZO POLECAM!

Wspaniały lekarz, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Zadziwiająca pamięć. Pani doktor zna moje dzieci z imienia i nazwiska, pamięta jak przebiegało leczenie wcześniejszych chorób. Kiedy nie jest to koniecznie nie przepisuje antybiotyków i podejmuje próbę innego leczenia. Bardzo polecam i dziękuję szczególnie za wyprowadzenie syna z żółtaczki noworodkowej bez konieczności odstawiania dziecka od piersi.