lekarz Kinga Nicer

Wenerolog, Dermatolog

Wiedza i kompetencje na najwyższym poziomie,byłam u 3 specjalistów ta sama diagnoza,zupełnie inne leczenie kompleksowe,bardzo dziękuję i polecam innym pacjentom z problemami przerostu tkanki tłuszczowej.Małgorzata

byłam dzisiaj na wizycie u Pani doktor Przepisała kuracje i jestem umowiona na leczenie blizn potrądzikowych laserem co2. Ma ktoś może jakies opinie na temat tego zabiegu?

Byłam u pani doktor kilka razy w przychodni i odniosłam wrażenie, że ja jestem problemem a nie moja choroba. Zapisana kuracja nie pomogła a po tych kilku wizytach zaczęłam szukać pomocy w internecie. Trochę potrwało zanim zdecydowałam się iść do dermatologa ponownie ale koleżanka poleciła mi wspaniałą lekarkę, która mi pomogła.

Niestety po kuracji problemy wróciły ze zdwojoną siłą.

Niestety po kuracji problemy wróciły ze zdwojoną siłą.

Leczenie trądziku kwasami. No co prawda drogie zabiegi ale myślę że jest też to podyktowane cenami kwasów. Z drugiej strony na pewno dba o pacjenta i o swoja opinie jako lekarza znam ja nie tylko z wizyt prywatnych ale też z pracy w przychodni. Podchodzi do swojej pracy dość kompetentnie

Profesjonalne podejście do problemu,fachowość i najważniejszy efekt,którym jestem zachwycona.Polecam. Alicja

Pani doktor to naprawdę kompetentna osoba, wyleczyła mnie z mojej dolegliwości

Pani doktor to naprawdę kompetentna osoba, wyleczyła mnie z mojej dolegliwości

pani doktor leczyła mnie z trądziku. pomogła oczywiście tylko w jakimś niewielkim stopniu. zalecała zabiegi, które wg niej pomogą (trochę pomogły) ale w rzeczywistości to chodziło głównie o pieniądze. nie poszłabym do niej już więcej.

Wspaniale podeszła do mojej zestresowanej 2-letniej córeczki. Szczególowo opowiedziała o problemie i sposobie leczenia. Naprawde godna polecenia.