lekarz Klaudia Krężel

3,9
3,1

Sandra

23.07.2016

Z całego serca polecam leczenie u Pani doktor . Już na pierwszej wizycie odpowiednio dobrała leki,które pomogły,objaśniła przebieg leczenia,odpowiedziała na wszystkie zadane pytania. Bardzo uprzejma i nieśpiesząca się do kolejnego pacjenta Pani Doktor. Polecam

14.12.2012

Szkoda czasu i zdrowia na pisanie czegokolwiek oraz na wizytę u tej pseudo lekarki.

17.01.2012

Doceniam przebieg i osiągnięte efekty leczenia trądziku różowatego przez panią dermatolog.Pełni uznania jest również lekarz u którego obecnie kontynuuję leczenie. 5 + i szacunek Pani Klaudio.

18.03.2011

Mój tata leczył się u niej przez trzy miesiące.Zgłosił się do niej z rozległymi rumieniami ,ogólnym osłabieniem. NIE zleciła nawet wykonania podtawowych badań, takich jak morfologia. Stracił trzy miesiące na daremne leczenie (maści),które nic nie dawały.Okazało się ,że ta wysypka to objaw białaczki. Gdyby była kompetentna- mój tata nie byłby dzisiaj w tak bardzo poważnym stanie. NIE POLECAM !!!!!!!

13.02.2011

wizyta nic mi nie dała, to było może 30 sekund w gabinecie, doktor tylko popatrzyła na mnie, przepisała mi mega drogą maść i koniec. Stanowczo nie!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Racibórz"?

Kamienna 30

Specjalistyczny Gabinet Dermatologii, Dermatologia estetyczna