Klaudia Krężel

Racibórz
50,087163818,22301332-4154634

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
6 opinii

Szkoda czasu i zdrowia na pisanie czegokolwiek oraz na wizytę u tej pseudo lekarki.

Doceniam przebieg i osiągnięte efekty leczenia trądziku różowatego przez panią dermatolog.Pełni uznania jest również lekarz u którego obecnie kontynuuję leczenie. 5 + i szacunek Pani Klaudio.

Mój tata leczył się u niej przez trzy miesiące.Zgłosił się do niej z rozległymi rumieniami ,ogólnym osłabieniem. NIE zleciła nawet wykonania podtawowych badań, takich jak morfologia. Stracił trzy miesiące na daremne leczenie (maści),które nic nie dawały.Okazało się ,że ta wysypka to objaw białaczki. Gdyby była kompetentna- mój tata nie byłby dzisiaj w tak bardzo poważnym stanie. NIE POLECAM !!!!!!!

wizyta nic mi nie dała, to było może 30 sekund w gabinecie, doktor tylko popatrzyła na mnie, przepisała mi mega drogą maść i koniec. Stanowczo nie!!!

Po zaaplikownaiu leku na wysypkę, wylądowałam na pogotowiu z poparzeniem!

Bardzo sympatyczna i miła ,poświęca dużo czasu pacjentowi.Konkretnie przedstawia tok leczenia jeżeli czegoś nie rozumiesz dokładnie wyjaśnia.Jako lekarz bardzo polecam pod każdym względem

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny