mgr Klaudia Musiał

Psycholog, Psychoterapeuta

Pani Klaudiu, jest Pani moim zbawieniem. Tyle czasu żyłam ze strachem, niewiedzą i masą dolegliwości. Dopiero teraz, po tylu latach oddycham z ulgą wiedząc, ze nie jestem szalona, nienormalna czy inna. Dzięki Pani ( nadal nie wiem jak to Pani zrobiła), otworzyłam się bardziej niż przed Bogiem czy rodziną a nawet samą sobą. Bardzo bardzo dziękuję.

Fachowa konkretna i empatyczna pani doktor. Widac ze zna się na swojej pracy. Córka nie wiedziała do jakiej szkoły iść. Przed wizyta nic pani nie mówiliśmy, by wynik był rzetelny. Wyszło rewelacyjnie. Wszystko się zgadza. Polecam z całego serca zarówno rodzicom dzieci, jak i innym ludziom którzy nie wiedza co zrobić ze swoim życiem zawodowym!!

Kompetentna i fachowa psycholog. Empatyczna, rozumie krzywdę ludzką. Bezproblemowo i sprawnie. Niestety na wizytę trzeba długo czekać, ale coś za coś. Warto.

Polecam Psychologa,było pare spotkań ,a działa „cuda”. Niby nic wielkiego, a poprawa kolosalna. Polecam.

Bardzo pomocna Pani. W sytuacji problemowej odbiera nawet telefony w niedziele, a to bardzo rzadkie u fachowców. Bo niedziela jest dla rodziny, a tutaj , jak widać liczy się człowiek. Brawo Pani Klaudio.

Kompleksowo, konkretnie i efektywnie. Terapia żmudna, jednak po tylu latach braku efektów u innych specjalistów, widzę poprawę. Empatyczna i pełna zaangażowania terapeutka. Pierwsza przeze mnie poznana w życiu osoba, która ma taką pasję do wykonywania zawodu.

Niestety muszę wydać negatywną opinię o pani Klaudii Musiał. Nie wiem jak pracuje stacjonarnie, ale w aplikacji psychoterapeutycznej jest osobą o bardzo słabej wiedzy psychoterapeutycznej i nie poświęca się pacjentowi przy rozmowie. Jest tylko wtedy kiedy ma ochotę. Odpisuje ogólnie, zamiast ze szczegółami żeby zrozumieć dany problem. Po skorzystaniu tej metody podejścia do pacjenta, nie wybrałbym się teraz na spotkanie stacjonarne. Na szczęście moja choroba została wyleczona przez innego psychologa i pozwala mi to żyć normalnie i w poczuciu własnej wartości oraz docenienia każdej rzeczy. Aplikacja o której to mowa, to MindMe, Inc.

Polecam! Normalny człowiek, jak ja, nie wywyzsza się, a i umie zazartowac. Brakuje takich lekarzy. Stwarza takie warunki, że łatwo się otworzyć, co niestety nie każdy potrafi.

Polecam!

Z całą pewnością fachowiec. Poprzednie opinie całkowicie są zgodne z prawdą. Pani Psycholog jest bardzo zaangażowana w pomoc choremu. Nie daje się odczuć znudzenia i nie zrozumienia pacjenta. Nie skreśla na dzień dobry z racji pochodzenia, dziwnych objawów czy orientacji, co niestety nie jest dzisiaj standardem. Ciężko się dostać ale warto czekać. Zyczylabym sobie więcej takich ludzi.

Z całą pewnością fachowiec. Poprzednie opinie całkowicie są zgodne z prawdą.

Potwierdzam wszystkie poprzednie opinie. Borykalem się 12 lat z problemem depresji. Pani Klaudia jako pierwsza specjalistka od tylu lat postawiła mi prawidłową diagnozę, którą po konsultacji psychiatrycznej potwierdził i mój psychiatra. Co się okazało moje zaburzenie było tylko w 1/4 depresją na którą całe życie byłem leczony. Teraz, po roku terapii mogę napisać - to naprawdę działa, a specjalistka jaką mogę nazwać Panią Klaudię nie ma sobie równych.