lekarz Konrad Chełmiński

Laryngolog, Alergolog

Spotkanie nie należało do owocnych i przyjemnych, ponieważ ilekroć zadawałem pytanie słyszałem-Piąty raz mówię, że tak już musi być. Kontakt z Mamą, która nosi aparat jest utrudniony, ale Pan doktor mówił cicho i niezrozumiale. Więc ja byłem tłumaczem. Nie otrzymałem odpowiedzi na żadne z pytań. Nie usłyszałem odpowiedzi na dzień dobry, ani do widzenia. Nigdy też nie widziałem, żeby ktoś zwracał się w taki sposób do personelu( Chodź tu pomóż. Sam pracuję?) Zapytałem czy ćwiczenia mogą pomóc? Doktor rozkazał by Pani asystentka wręczyła mi kartkę z ćwiczeniami. Pan doktor też kazał Mamie nie być tak szczegółowym, bo jest opóźnienie. Zgadza się. Czekaliśmy godzinę!!! Nie wiedzieliśmy, że w związku z tym mamy się streszczać. Szkoda mi mojej 75-letniej Mamy, która musiała zetknąć się z obcesowością Doktora. Diagnoza doktora jest taka: tak już musi być.

Byłam wczoraj u dra Chełmińskiego zachęcona pozytywnymi opiniami znajomych. Jestem po prostu zachwycona jego podejściem- poświęcił mi niemal półtorej godziny, analizując szereg aspektów mojego problemu (silna alergia), polecił wykonanie szeregu badań i przeprowadził te, które mógł wykonać u siebie. W porównaniu z lekarką, u której byłam w ubiegłym roku, a która nie zajrzała mi ani do nosa ani do gardła, ani mnie nie osłuchała, a na sugestię żeby wykonać testy, stwierdziła, że nie ma to sensu, jest to podejście niesamowite. Myślałam, że nie ma już takich lekarzy. Nie wiem jeszcze, jaki będzie efekt, ale takie podejście daje mi nadzieję, że zostanie zrobione wszystko, aby mi pomóc. Polecam każdemu!

Do doktora chodziłam z synem. Nie będę podważać kompetencji bo to lekarz dwóch specjalności i całkiem możliwe że potrafi pomóc. Nam niestety nie pomógł. Syn nadal zmaga się z chronicznym nieżytem nosa. Nie do przyjęcia były dla mnie , mimo umówionej wizyty na konkretną godzinę czekanie po ponad dwie godziny. Zawsze był poślizg!!! Czekaliśmy cierpliwie a jak już udało nam się wejść to nie poświęcały tylko nam swojej uwagi tylko niejednokrotnie załatwiał swoje sprawy przez telefon. Przenieśliśmy się do publicznej placówki i mimo nie rozwiązania problemu jesteśmy bardzo zadowoleni z ...

Nie do przyjęcia były dla mnie , mimo umówionej wizyty na konkretną godzinę czekanie po ponad dwie godziny. Zawsze był poślizg!!! Czekaliśmy cierpliwie a jak już udało nam się wejść to nie poświęcały tylko nam swojej uwagi tylko niejednokrotnie załatwiał swoje sprawy przez telefon. Przenieśliśmy się do publicznej placówki i mimo nie rozwiązania problemu jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia Pani doktor do problemu

Fantastyczny lekarz. Duza wiedza i doswiadczenie, nie ograniczone do wlasnych specjalnosci (i tak bardzo szerokich), ale rowniez w innych dziedzinach medycyny. Poświeca duzo czasu pacjentowi, robi wiele badan i pomaga kompleksowo z uwzglednieniem innych schorzen i sposobow ich leczenia przez innych specjalistow. Pelen szacunku i wspolczucia do pacjenta. Goraco polecam!

Wspanaiły lekarz. Przez kilka miesięcy różni lekarze leczyli ciągly kaszel mojego synka. Dopiero Pan doktor Konrad Chelmiński znalazł skuteczną metodę leczenia! Godny polecenia lekarz!

Będąc na urlopie zmuszeni byliśmy iść z dzieckiem do alergologa. Jego podejście do zmian skórnych syna 5 m-cznego było zaskakujące. Po 3 dniach wszystko znikło, gdzie w Poznaniu leczyliśmy to już 2 tygodnie. Przydał by się taki lekarz w Poznaniu. Serdecznie polecam.

lekarz z prawdziwego zdarzenia!Leczył mnie i moją córkę,która notorycznie choruje na uszy.Przede wszystkim nie zbywa pacjenta wypisując mu antybiotyk,ale stara sie ograniczyć je do minimum.Czas i zaangażowanie jaki poświęca pacjentowi jest nieoceniony.Polecam!!

Chodzę do niego od 6 lat - nie muszę go bardziej reklamować :-)

Chodzę do niego od 6 lat - nie muszę go bardziej reklamować :-)

Lekarz z powołania, potrafi wczuć się w sytuację chorego, szczegółowo wyjaśnia przyczynę choroby, sposób leczenia, sympatyczny,cierpliwy.

Szczerze polecam! Bardzo kompetentny, zrównoważony, sympatyczny. Bez pośpiechu tłumaczy istotę choroby, długoterminowy plan leczenia. Wzbudza zaufanie!