dr n. med.Konrad Drewek

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
15 opinii

• 5

jestem bardzo mile zaskoczona byłyśmy już u wielu lekarzy ortopedów płaciłyśmy duże pieniądze ale te wizyty nic nie wnosiły a wizyta u doktora obróciła wszystko o 360 stopni oczywiście na PLUS teraz wiemy co mamy robić i że to co robiłyśmy do tej pory nie pomagało wręcz szkodziło :( mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej dzięki panu doktorowi

• 1

Pierwszy raz spotkałem się z taką obsługą, nawet na NFZ jest dużo lepiej ;-) 1. Ponad 3 tygodnie odpowiada na e-mail, panie z rejestracji pomimo licznych telefonów nie potrafią załatwić sprawy... 2. Na trzy umówione wstępnie spotkania, żadne się nie odbyło, 2 razy nikt nie raczył zadzwonić i o tym poinformować... 3. Pani(panie) z rejestracji mocno w klimacie - nie potrafią nawet oddzwonić(!) i potwierdzić (lub nie) spotkania, pełna ignorancja... Szkoda czasu i 150 zł zapłacone za pierwszą wizytę... Zabawa w kotka i myszkę jest dobra dla dzieci w wieku 4-6. Zdecydowanie nie polecam!!! Poza tym wydaje się miły i inteligentny tylko co z tego...

• 2

a ja ze swojego doswiadczenia tego lekarza nie polecam!!! latem szukalam opini na temat ortopedy i przeczytalam kilka poztywnych wiec poszlismy, wizyta miala opoznienie godzinne ale ogolnie lekarz bardzo mily i tym sposobem namowil nas na kupno bucikow do spania na noc za ponad 600 zl i jesli nie pomoga to za pare miesiecy potrzebny bedzie zabieg na stopki corki 3.5 letniej, taki koszt bagatela ok 8.000 zl! oczywiscie wystraszeni i pelni wiary w lekarza zaczelismy juz zbierac fundusze...poszlismy gdzie indziej jeszcze okazalo sie ze corka wcale nie ma problemu ze stopami tylko z biodrami, te buty mozna sobie wsadzic gdzies nie wspominajac o cieciu stop dziecku! nie potrzebuje zadnych takich ekstremalii jedynie cwiczenia ewentualnie za pare miesiecy jesli nie bedzie wystarczajacej poprawy korekcyjne wkladki...juz teraz wiem dlaczego lekarz tak bardzo sie ociagal z wydaniem na papierze swojej opini...

• 5

Pan Doktor to bardzo dobry specjalista!!! Godny polecenia!!! Mimo tłoku w poczekalni potrafi poświęcić sporo czasu pacjentowi. Dzięki Doktorowi córeczka ma proste stópki i będzie mogła normalnie chodzić. Podejście Doktora do dzieci jest bardzo fajne. Dzieci się nie boją, a wręcz idą na wizytę z przyjemnością. Mimo iż nadal jesteśmy w trakcie leczenia, to polecam Pana Doktora wszystkim tym, którzy mają jeszcze dylemat, czy się do niego udać!!!

• 5

Znakomity lekarz. Chodziłam od lekarza do lekarza z - jak myślałam- skręconą kostką, a wszyscy mowili, że to lekkie skręcenie. Dr. Drewek przejął się moją kostką, ponieważ wiedział jak bardzo zależy mi na szybkim powrocie do sportu. Okazało się, że zerwałam więzadła. Gdyby nie on do dzisiaj pewnie bym tego nie wiedziała. Pomógł mi w krótkim czasie stanać na nogi. Zecydowanie polecam. (;

• 5

bardzo dobry lekarz. własnie przygotowuje mnie do kolejnej operacji i sie ciesze

• 5

moje dziecko nareszcie wyleczone (borykałam sie długo zanim dotarłam do tego doktora).

• 1

Bardzo dobry specjalista.Polecam,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego w naszym przypadku choroba genetyczna dziecka,problemy z napięciem mięśniowym,koślawe kolana,zdeformowane stópki,CIERPLIWY,prawdziwy lekarz. Rodzice Filipa

• 5

Nie wyobrażam sobie innego lekarza dla mojego dziecka -super lekarz i człowiek. Kompetentny i kontaktowy . Dziękujemy Panie Doktorze za to ,co Pan zrobił do tej pory dla naszego dziecka. D.Pawlak

• 5

Sądze , że lekarz jest on wspaniałym lekarzem

• 5

Ogólnie ok, lecz umawianie sie na konkretne godziny zupełnie nie funkcjonuje. Umawiając sie na godzine 16 i siedząc w poczekalni lekko do 18 można zauważyć ze panuje tam zasada - Jak najwięcej klientów w ciągu dnia ( czas to pieniądz )- a to przeklada się na lekkie zniechęcenie klienta do siebie. Czy masowo znaczy dobrze??? W tym przypadku akurat TAK - miejmy nadzieje

• 5

Prawdziwy fachowiec i przemiły człowiek. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile tylko potrzebuje. Do tej pory nie spotkałam się z tak dobrym lekarzem i takim podejściem do pacjenta. Gorąco polecam:)

• 5

Zarówno przyjmując publicznie, jak i prywatnie, ten lekarz ma tak samo wielkie serce. Jego kompetencja sprawiła, że wierze, że z dzieckiem bedzie okey, a Jego sposób bycia sprawił, że lubię te wizyty. Traktuje swoich pacjentów jak 'małych kumpli'- zagaduje, uśmiecha się do nich, pamięta imiona.Dla małych dzieci to ważne,a u Niego w poczekalni są radosne i łatwiej radzą sobie z chorobą. Rodziców traktuje jak partnerów w rozmowie i w walce o słuszną sprawę - zdrowie. Polecam wszystkim potrzebującym. Dorota K.

• 5

świetny fachowiec ,najlepszy ortopeda jakiego znam!

• 5

nic przeciw,same doskonałe opinie ,które dzielą ze mną mamy chorych dzieci(szczególnie) po konsultacji z doktorem ! polecamy! Paulina - mama Jasia z wieloma mamami

Gdzie przyjmuję

54,444607118,5657888585555215
    rejestracja@kur-ort.pl

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat