prof. dr hab. n. med. Konrad Kamil Hozyasz

Bardzo polecam pana doktora. Uratował moją laktację, o wszystko wypytał, wszystko dokladnie wytłumaczył. Jestem zachwycona, spokojna i wdzięczna 😊 Bardzo dziękuję panie doktorze.

Wspaniały lekarz. Nam go polecono, więc gorąco polecamy go dalej. Wysłuchał, uspokoił, wyleczył. Nie będziemy szukali innych lekarzy, tylko w razie problemów prosto do Babic.

Tylko doktor Hozyasz. Dla mnie to najlepszy pediatra jakiego spotkałam, szkoda że trafiłam na niego dopiero przy trzecim dziecku. Bardzo dokładnie o wszystko wypytał, zadając pytania które mi wydawały się nieistotne. A jednak miał rację. Wytłumaczył potem wszystko opisując chorobę. Po zastosowanym leczeniu szybko nastąpiła poprawa zdrowia dziecka.

bardzo dobry lekarz z oryginalnym podejściem do małego pacjenta.

bardzo dobry lekarz z oryginalnym podejściem do małego pacjenta.

Lekarz na 6+ :))) z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora. Super podejście do dziecka (pierścionki jak i inne małe niespodzianki czynią cuda)-prezencik od pana doktora dla dzielnego małego pacjenta :)))) Pan doktor jest przemiłym i bardzo kompetentnym człowiekiem.Ufam mu bezgranicznie jak i nasza córka :))) Polecam pana doktora w 100%

Świetny fachowiec, sympatyczny człowiek z podejściem do dziecka i rodzica. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie nadużywa lekarstw, zawsze gotowy do przyjazdu, a przynajmniej do szybkiej konsultacji telefonicznej, która bardzo czesto wystarcza. Bardzo polecam!!

Lekarz, którego warto polecić. Jest drogi owszem, ale jest wart swojej ceny. Leczymy u niego dziecko od półtora roku. Nigdy się nie zawiedliśmy. Lekarz, który stroni od antybiotyków. Kiedyś próbowaliśmy zaoszczędzić na lekarzu, skończyło się na trzech wizytach w ciągu tygodnia, a byliśmy 150zl do tyłu nie licząc leków.

Pan Doktor był u nas dwukrotnie. Wizyty przypadły w "problematyczne" dni, wolne od pracy i w dodatku święta. Pan doktor jako jedyny nie odmówił przyjazdu. Jest przemiłym człowiekiem. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Synek, który zazwyczaj panikuje na widok lekarza szybko się rozluźnił i pozwolił się zbadać. Po badaniu Pan Doktor dokładnie omówił podłoże choroby i sposób dalszego postępowania. Na pewno jest lekarzem godnym polecenia.

Odwiedziłam wielu pediatrów, ale dopiero pan doktor wzbudził moje zaufanie. Ma odpowiednie podejście do dziecka. Dokładnie wytłumaczy i przede wszystkim słucha tego co rodzic ma do powiedzenia. Godny polecenia:) Znalazłam Housa dla swojego dziecka.

Nasza rodzina również szczęśliwa, że go odnaleźliśmy. Uważam go za najlepszego specjalistę, jakiego mieliśmy dla naszego dziecka. Polecam!