Konrad Malinowski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
12 opinii

Jest to jeden z lekarzy, który cokolwiek wie o medycynie. Podejście ma na prawdę indywidualne do każdego pacjenta. Dokładnie oglądał wszystkie badania, sprawdzał płytę jeszcze raz sam. Badanie było dokładne, mam od 3 lat problemy i leżałam w szpitalu w Bełchatowie, prowadził mnie dr. Łoba. Podejścia zero w przeciwieństwie do dr. Malinowskiego. Nie dość, że ma duże doświadczenie, to ma też podejście do pacjenta jak do człowieka. Polecam bo na prawdę warto. Takich lekarzy już nie ma. Życzę każdej osobie takiej opieki i właśnie takiego lekarza. Prowadzi mnie od półtora roku i jestem szczególnie zadowolona.

Pan doktor rzeczowy , konkretny , trafna diagnoza .Badanie trwało ok. godziny . Wszystko dokładnie wytłumaczone . To ,że robi to za pieniądze , to zupełna nieprawda .Zapłacono tylko za wizytę . Jedną osobę bada 10 min , inną godzinę .W zależności od rodzaju urazu . Jeden problem .Na operację trudno się doczekać. Najpierw mówi , że za ok. 3 miesiące .Póżniej , ze znowu kolejne 3 miesiące . Należy poinformować pacjenta , że na operację może czekać rok lub dwa. Wówczas decydujesz , czekasz , czy nie. A tak przez ten czas nic nie możesz zaplanować , bo czekasz. Konkretniej panie doktorze . To nasze życie prywatne , dla pana kolejna osoba.Pozdrawiam.

Nie ma lepszego ortopedy. Jedyne czego żałuję po wizycie u doktora Malinowskiego, to że nie trafiliśmy do niego 2 lata temu, kiedy to syn zerwał więzadła krzyżowe. Leczenie u innych było stratą czasu i pieniędzy.

każdemu polecę i będę polecać doktora. jest świetnym fachowcem, ustrzegł mnie przed niepotrzebna operacja kolana. zanim trafiłam do doktora malinowskiego, wybuliłam kasę u 3 "specjalistów". nie mogłam wyprostowac kolana-dr elkader wypisał mi po kilku minutach spotkania skierowanie na artroskopię. dr malinowski kazał zrobić rezonans magnetyczny,powiedział że na operację zawsze przyjdzie czas i to nie ten etap. po wynikach skierowal mnie na rehabilitację.i co? po kilku miesiącach ćwiczeń noga się zgina i prostuje,a gdyby nie on już dawno bym leżała pod nożem pana elkadera lub innego speca. ingerencja operacyjna w kolano pozostawia ślad już do końca,a dzięki roztropnym decyzją pana konrada udało się bez operacji.u innych lekarzy wizyta trwała ok 10 minut a tu? raz siedziałam 50 minut. doktor o wszystko dokładnie wypytał przeanalizował.naprawdę po wyjściu gabinetu nie żałowałam kasy- bo czułam się jak bym nie była obojętna lekarzowi-czułam że naprawde chce mi pomóc i to zrobił.wielki ukłon dla pana. gorąco pozdrawiam i życzę jak najwięcej sukcesów i zagowolonych pacjętów. ja będę wdzięczna panu doktorowi do końca życia. dziękuję. ewa

lekarz bardzo dobry ale nietety za pieniądz

Miałem u doktora Malinowskiego poważną operacje kolana (więzadła i łąkotki). Operację przeprowadził w Piotrkowie Trybunalskim w szpitalu na Rakowskiej. Po 8 miesiącach wracam do sportu, nie czuję żadnej różnicy w sprawności kolana. Z pobytu w szpitalu zapamiętałem miły personel i świetną atmosferę. Wszystkim życzę zdrowia, ale jak już kogoś spotka coś podobnego to polecam Doktora Malinowskiego!

profesjonalista w swoim zawodzie,dba o pacjenta sympatyczny.Godny zaufania.Polecam

Fantastyczny człowiek i lekarz z prawdziwym powołaniem.

Lekarz jakich dzisiaj mało, wyjaśnia pacjentowi dokładnie wszystko i poświęca mu mnóstwo czasu. Jest miły uprzejmy.szkoda że jest tak mało takich lekarzy))

Najlepszy i najtroskliwszy lekarz jakiego znam. Jest świetnym specjalistą, zna się na tym czym się zajmuje

Wspaniały lekarz. Bardzo profesjonalnie podchodzi do choroby pacjenta a przy tym bardzo miły Operował mi kolano. Na zabieg czekałem 4 tygodnie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny