lek. dent. Konrad Półtorak

Protetyk stomatologiczny

1,5
1,5

Moja kontrolna wizyta u pana doktora nie doszła do skutku bowiem spóźnił się do pracy 2,5 godz. Na próbę wyjaśnienia o której będę przyjęta bo wyznaczona godzina dawno minęła zareagował bardzo nieuprzejmie wręcz arogancko. Zupełny brak kultury, a wystarczyło tylko powiedzieć "przepraszam". Niestety to chyba było zbyt trudne. Straciłam zaufanie do tego pana.

Straciłam zaufanie do tego pana.

Ten lekarz popełnia szkolne błędy, brakuje mu podstawowej wiedzy! Nie potrafi ustawić zgryzu, przez co mam silne uciski powodujące okropne bóle dziąseł i głowy! Rozregulował mi staw żuchwowy. Swoje błędy naprawiał tak, by ponieść możliwie najmniejsze straty (a zatem kosztem mojego czasu i cierpienia) i np. do nowych konstrukcji dawał stare zaczepy, następnym razem odwrotnie i oczywiście nic nigdy nie pasowało! Błędy tego stomatologa potwierdzili doświadczeni lekarze. Do tego wszystkiego nigdy mnie nie przyjął o umówionej godzinie i nigdy nie przeprosił! Zachowywał się tak, jak gdyby nic nie wydarzyło się z jego winy. Ten człowiek zmarnował mi życie - mam depresję, cierpię przez niego czwarty rok i ponoszę dalsze wydatki! Omijać szerokim łukiem!