dr n. med. Konrad Słynarskidr n. med. Konrad Słynarski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

dr n. med. Konrad Słynarski

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego.
Od ...

Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działalność naukową skupioną na rozwoju nowoczesnych technologii medycznych pozwalających na szybki powrót do zdrowia i sportu. Jestem autorem szeregu publikacji naukowych, członkiem wielu profesjonalnych międzynarodowych towarzystw medycznych, konsultantem naukowym kilku wiodących firm medycznych. Wprowadziłem dzięki temu do chirurgii kolana szereg nowych rozwiązań, które są aktualnie szeroko stosowane na całym Świecie, jak np.implanty łąkotek, jednoetapowe przeszczepy chondrocytów i komórek macierzystych metodą INSTRUCT, czy osteotomię iBalance którą współtworzyłem z grupą międzynarodowych ekspertów.
Jako pierwszy w Polsce, ponad 10 lat temu wykonałem skutecznie przeszczep chondrocytów w miejsce uszkodzonej chrząstki. Przeprowadziłem szereg badań klinicznych dotyczących regeneracji uszkodzonej chrząstki stawowej, dzięki którym wszyscy zoperowani takimi metodami Pacjenci powrócili do aktywności fizycznej, a środowisko ortopedyczne wzbogaciło się o wiedzę dotyczącą tych metod.

W swojej pracy staram się zawsze kierować dobrem Pacjenta i jest ono dla mnie pierwszorzędną wartością.

Konrad Słynarski
ortopeda traumatolog
tel. +48 509 809 345
e-mail: info@slynarski.pl

Tragiczne podejście do pacjenta! Wyjęli nie tą kość co trzeba 😏 a po operacji zerowy kontakt, pisałem bezpośrednio do pana który operował i kliniki i nic 😏

Wspaniały, kontaktowy i super profesjonalny specjalista. Minęło już półtora roku od operacji rekonstrukcyjnej ACL oraz zszycia zdewastowanej łąkotki i śmiało mogę stwierdzić, że zabieg diametralnie poprawił jakość mojego życia. Po 24 latach egzystowania z kontuzją, braku nadziei na jakakolwiek aktywność fizyczną, rozpoczęłam nowy rozdział ze sprawnymi kolanami. Nic mnie nie boli, nie kuleję i nie doznaję ponownych kontuzji. Oczywiście, jestem ostrożna, dbam o moje stawy, nie jestem sportowcem, ale mogę uprawiać sport rekreacyjnie bez konieczności stosowania stabilizatora (co dotychczas było normą). Dziękuję z całego serca doktorowi Słynarskiemu oraz jego zespołowi ...

Wspaniały, kontaktowy i super profesjonalny specjalista.
Minęło już półtora roku od operacji rekonstrukcyjnej ACL oraz zszycia zdewastowanej łąkotki i śmiało mogę stwierdzić, że zabieg diametralnie poprawił jakość mojego życia. Po 24 latach egzystowania z kontuzją, braku nadziei na jakakolwiek aktywność fizyczną, rozpoczęłam nowy rozdział ze sprawnymi kolanami. Nic mnie nie boli, nie kuleję i nie doznaję ponownych kontuzji. Oczywiście, jestem ostrożna, dbam o moje stawy, nie jestem sportowcem, ale mogę uprawiać sport rekreacyjnie bez konieczności stosowania stabilizatora (co dotychczas było normą). Dziękuję z całego serca doktorowi Słynarskiemu oraz jego zespołowi rehabilitantów ❤️
Pozdrawiam i kibicuję dalszemu rozwojowi kliniki Doktora!

Dobry specjalista. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości, wszystko spokojnie wytłumaczył. Warto się leczyć u tego doktora. Polecam.

Mogę tylko potwierdzić opinie poprzednich pacjentów. Doktor Słynarski to wybitny fachowiec. Więcej takich prosimy.

Świetny fachowiec. Ogromna wiedza i doświadczenie. Ze stoickim spokojem wyjaśnia wszystkie wątpliwości i odpowiada na wszystkie pytania. Świetne podejście do pacjenta i wysoka kultura osobista. Gorąco polecam.

Moim zdaniem dr Słynarski to znakomity lekarz. Poza tym, że faktycznie jest znany także poza Polską, ma też znakomite podejście do pacjenta - profesjonalne i kompleksowe. Naprawił kolano mojej córce, a już dwukrotnie była operowana, bardzo nieudolnie. Wiem, że ma wiele takich "beznadziejnych" przypadków na koncie. I nie boi sie takich wyznań. Szczerze go polecam, bo na to w pełni zasługuje.

Nie rozumiem opinii osób, których "bardzo dobry znajomy" miał kontakt z dr Słynarskim. Ja byłam u niego OSOBIŚCIE i byłam przez niego operowana. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Doktor zdiagnozował mnie błyskawicznie i trafnie (a byłam przedtem u innych ortopedów i żaden nie wpadł na właściwą diagnozę), zoperował skutecznie, jest sympatyczny i kontaktowy, poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam (przy każdej wizycie, również już po operacji!!!), cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje pytania (nawet te najgłupsze). Po operacji dał mi swoją komórkę i gdy coś mnie zaniepokoiło i wysłałam mu smsa z pytaniem, oddzwonił i wszystko wyjaśnił i uspokoił. Nigdy nie odniosłam wrażenia, że ważne są dla niego wyłącznie moje pieniądze. To bardzo dobry i kompetentny lekarz, którego z pełną odpowiedzialnością poleciłabym każdemu. I mówię to po OSOBISTYM kontakcie z panem doktorem, a nie po opowieściach rozmaitych znajomych.

Pan doktor z anielską cierpliwością odpowiadał na wszystkie moje nawet najgłupsze pytania. Zdiagnozował mnie błyskawicznie (i trafnie!), zoperował skutecznie, po operacji nie stracił zainteresowania stanem mojego kolana. Sympatyczny i kompetentny, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile pacjent potrzebuje (w związku z czym regularnie ma "opóźnienia" i trzeba trochę pod gabinetem posiedzieć (ale coś za coś). Myślę, że mogę go polecić.

Bardzo profesjonalny zdolny i madry lekarz. Poswieca duzo czasu pacjentowi mimi ze za drzwiami ma tlum ludzi. Stawia niesamowicie trafna diagnoze zanim zobaczy wyniki badan jak np rezonas. Polecam go wszystkim znajomym - jest naprawde swietny!!!

Wcześniejszy ortopeda postawił 2 diagnozy i wysłał mnie na rehabilitację,efekt był taki,że zaczęłam kuleć.Trwało to 3 miesiące,a kolano wciąż bolało i to coraz bardziej. Dr.Słynarskiego polecam,jak najbardziej.Lekarz z ogromną wiedzą,doświadczeniem i praktyką.Rozpoznanie i diagnoza bezbłędna już podczas pierwszej wizyty. W lipcu dr.Słynarski operował mi wiązadło krzyżowe przednie,wszystko przebiegło bez żadnych powikłań.Rewelacyjne efekty było już widać po 2 tygodniach po operacji chodziłam bez kul,to zasługa wspaniałej i sympatycznej rehabilitantki p.Emilii-postawi na nogi każdego.Szczerze polecam.Ola