lek. dent. Konrad Walerzak

Chirurg szczękowo twarzowy

Po wielu latach doswiadczen/czesto bardzo negatywnych/ w roznych klinikach stomatogicznych trafilam wreszcie do Face Clinic doktora KONRADA WALERZAKA,ktorego profesjonalizm,podejscie do pacjenta jest absolutnie na najwyzszym poziomie.Moj problem zostal oceniony szybko i profesjonalnie/w innych klinikach kazdy lekarz diagnozowal inaczej/ oraz definitywnie rozwiazany.Inna sprawa to implant,ktory zostal wstawiony szybko i bezproblemowo. Rowniez 2 osemki u mojego syna usuniete w sposob mistrzowski!!!Dwie poprzednio usuwane w innym gabinecie to dlugie cierpienie pacjenta w bolu oraz liczne komplikacje. Obydwoje jako pacjenci Doktora Konrada Walerzaka bylismy pod wrazeniem wyjatkowych umiejetnosci oraz przeprowadzenia przez caly proces zabiegu ...

Obydwoje jako pacjenci Doktora Konrada Walerzaka bylismy pod wrazeniem wyjatkowych umiejetnosci oraz przeprowadzenia przez caly proces zabiegu w sposob bezstresowy dla pacenta.Dziekujemy!!!Polecamy FACE CLINIC DOKTORA WALERZAKA

Wielki szacunek i ogromne uznanie dla najlepszego w Polsce I najwspanialszego na Swiecie specjalisty ortognatyki i chirurgii szczekowo czaszkowo twarzowej Pana Dr Konrada Walerzaka z Face Clinic Warsaw. Dziekuje z calego serca za ogrom pomocy , profesjonalizmu na najwyzszym swiatowym poziomie I zyczliwosci oraz empatii ktorej niestety brakuje polskim lekarzom. Panie doktorze jest Pan Mistrzem Swiata Ortognatyki I najwspanialszym lekarzem pelnym mistrzowskiego profesjonalizmu. Dziekuje z calego serca za ogrom zaangazowania I poswiecenia dla mej operacji ktorej w Polsce przez 16 lat nikt nie byl w stanie przeprowadzic. Zlecialem caly Swiat w poszukiwaniu najwybitniejszego specjalisty ktory wykonalby u mnie ekstremalna metamorfoze mej wrodzonej genetycznej wady ukladu szczekowo zgryzowo czaszkowo twarzowego Progenia Mordex Apertus / Occlusio Aperte. Los Angeles , Beverly Hills , San Francisco , Miami , Rio De Janeiro , London , Paris , Barcelona , Bruksela , Zurich , Vilno.... Dziekuje z calego serca za ogrom wsparcia i poswiecenia oraz ludzkiej zyczliwosci I kochanego dobrego serca. Zycie jest tylko raz nam dane I kazdy czlowiek powinien miec szanse by byc w zyciu szczesliwym a wyglad twarzy odgrywa w zyciu ogromne znaczenie.Ludzie brzydcy maja w zyciu brzydko mowiac przerabane. Dziekuje Panu doktorowi z calego serca za wszystko. Wielki szacunek i ogromne uznanie dla calego cudownego przemilego personelu Panskiej kliniki - jakosc obslugi pacjenta zasluguje ja szostke z plusem. Jestescie wspaniali. Wielki szacunek dla Pana dla calego zespolu oraz dla malzonki. Niech dobry Bog Wam kochani serca blogoslawi. PatrickTexas* TV Showman / Seaman / Entertainer ❤️

Dowiedziałam się o dr-rze pocztą pantoflową; wśród moich znajomych ma dobrą opinie i u mnie od teraz też; może nie mam wielkiego rozeznania wśród dentystów ale mnie taki lekarz odpowiada; wie co robi i jest przekonywujący.

Polecam każdemu kto szuka dobrego chirurga. Co prawda za wizytę musiałam zapłacić ale usługa była wysokiej jakości wiec na pewno warto było.

Trochę mnie dziwi poprzednia opinia, szczególnie że doktora dobrze znam bo byłam przez niego operowana i uważam że to bardzo dobry chirurg, rozumiem że każdemu może przytrafić się gorszy dzień ale żeby wszystko zrobił nie tak jak trzeba to nie chce mi się w to wierzyć… Trochę to do niego niepodobne.

-złe rozpoznanie -lekceważenie objawów choroby - nie zwracanie uwagi na to,co mówi pacjent - zła diagnostyka - zbyt krótka wizyta i nie zapoznanie się z problemami pacjenta Za to niska nota.

-złe rozpoznanie
-lekceważenie objawów choroby
- nie zwracanie uwagi na to,co mówi pacjent
- zła diagnostyka
- zbyt krótka wizyta i nie zapoznanie się z problemami pacjenta
Za to niska nota.

Dr Walerzak robił mi implant zębowy, zabieg był błyskawiczny – trwał może z pół godziny, doktor powiercił chwilę w kości i włożył tam implant co wyglądał jak taka mała śrubka, szycie i zdjęcie obrotowe żeby sprawdzić czy implant jest dobrze zamocowany. Następnego dnia poszedłem już do pracy, nic mnie nie bolało nie musiałem nawet brać leku przeciwbólowego który mi przepisał. Za trzy miesiące będę miał już ząb. Polecam doktora bo ma dużą wprawę we wstawianiu implantów.

U doktora Walerzaka usuwałam ósemkę z rozcięciem dziąsła, bałam się że będzie bolało ale poza ukłuciem przy znieczuleniu nic nie czułam. Dziąsło ładnie się zagoiło i po zabiegu nie było z nim żadnych problemów ;)

Żeby wyleczyć progenię u Walerzaka odkładałam i pojechałam do pracy na zachód na 3 miesiące. Nie żałuję ani funta, wreszcie mam normalny profil i mogę skupić się na nauce. Klinika jest pierwsza klasa, a Pan doktor miły i fachowy. Polecam wszystkim.

lekarz dobry, natomiast żona plociuch, znam choroby wszystkich jej pacjentów, choć wcale mnie to nie obchodzi. Zastanawiam się co na mój temat mówi do innych