lekarz Kornel Dobosz

Lekarz rodzinny

Bez problemu pomoc , nawet dla dzieci i starszych ludzi. Czasem problem żeby się dostać. Nie wiem jak ostatnio bo nie choruje, ale w dzieciństwie było fajnie i bez strachu.

Kiedyś jako dziecko a poł roku temu jako dorosły . Fajnie. Nic nie zmienił w podejściu. Mniej chyba przyjmuje.Albo w innym miejscu jeszcze.

Lekarz który nie różnicuje pacjentów na tzw. fundusz i prywatnie. Przyjmuje w ramach nfz tak jakby to była jego rodzina albo pacjent prywatny. Poświęca wiele czasu i uwagi, wysłuchuje pacjenta. dobiera leki dobre ale i stosunkowo tanie. pielęgniarki z przychodni przemiłe zwłaszcza pani Ewa.:-)

jest to godny polecenia lekarz. Bardzo wnikliwie i kompleksowo podchodzi do pacjenta . Posieca mu dużo czasu - nie odnosi się wrażenia,że następny pacjent oczekuje na wizytę. Jest także bardzo ludzki i identyfikuje się z problemem pacjenta. I to w ramach wizyty na fundusz. Polecam jako człowieka i lekarza.

Ja zdecydowanie polecam tego lekarza - szeroko patrzy na chorobę, potrafi powiązać fakty w wywiadzie i zwyczajnie po ludzku jest dobrym człowiekiem. Nie oczekuje żadnych dowodów wdzięczności - a to rzadkość w dzisiejszych czasach.

daj boże takich kompetetnych i oddanych lekarzy-obyśmy wszyscy mieli takiego swojego doktora w rejonie.pozddrawiam -pacjentka.

To mój lekarz rodzinny od kilku lat. Nie mam zastrzeżeń do jego pracy - poświęca pacjentowi dużo czasu, słucha pacjenta, sprawdza historię choroby. Mam do niego zaufanie ponieważ nigdy się nie zawiodłam na leczeniu, które zaordynował.

polecam ! lekarz z wielkim sercem, wnikliwie słucha i daje cenne wskazówki.

polecam ! lekarz z wielkim sercem, wnikliwie słucha i daje cenne wskazówki.