Krystyn Czerniejewski

Psychiatra, Psychoterapeuta

2,7
2,5
2,6

Mam zaufanie do Pana Doktora,uważam,ze spokojnie porozmawia i "można się wygadać" co często pomaga,a leczenia nigdy nie załatwi jedna tabletka i jedna wizyta.Wanda

Nie polecam stanowczo Wizyta u dr. jest niekomfortowa , stanowczo za mało czasu dla pacjenta , małomówny Ja się bałam wizyt

pierwszy i ostatni raz,stanowczo nie polecam,problem ma sam ze soba!!!

pierwszy i ostatni raz,stanowczo nie polecam,problem ma sam ze soba!!!

ma wieczne humory. siebie stawia na piedestał a pacjenta gnoi. zawód psychoterapeuty nie jest komletnie dlsa niego, on sam potrzebuje pomocy. uwaza, ze pacjent jest w zaszczycie , ze go w ogóle raczyl przyjąc, nie daje sie wypowiedziec, stale przewrywa pacjentowi.bywa bardzo nieprzejmy, zalezy jaki ma dzien.nikomu go nie polecam!!!

ma wieczne humory. siebie stawia na piedestał a pacjenta gnoi.

Beznadziejny lekarz - odradzam. Chyba sam ma problemy emocjonalne. Nie nadaje się do tego zawodu. Dinozaur psychiatrii, za tym niestety nie idzie mąrość i umiejętności.

Psychoterapia tego pana nie przyniosła żadnych kożyści strata czasu i piędzy nie polecam nikomu.

zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego lekarza,próbuje domagac sie pieniedzy za wcześniej odwolane wizyty!!! często odwołuje wizyty bo stale jeździ na jakies szkolenia które i tak nie zynia go kompetentnym czesto spogłąda na zegarek i lubi wystawiac ręke po pieniądze!!! lubi wypisywac brezsensowne recepty- moze ma z tego jakies korzyści? lubi jak sie na niego czeka, nigdy nie ukłoni sie pierwszy ma gdzies problemy pacjenta, a jak pacjent zrobi jakis postep to nagle on sie wielce do tego postępu poczuwa!!?? jednym słowem jest on typem wyzyskiwacza pieniedzy za nic

czesto spogłąda na zegarek i lubi wystawiac ręke po pieniądze!!!
lubi wypisywac brezsensowne recepty- moze ma z tego jakies korzyści?
lubi jak sie na niego czeka, nigdy nie ukłoni sie pierwszy
jednym słowem jest on typem wyzyskiwacza pieniedzy za nic

Kiepski lekarz, mierny człowiek. Bardzo za to lubi pieniądze. Odradzam zdecydowanie. Był to pierwszy psychiatra z jakim się spotkałem. Nie był żadnym wsparciem gdy miałem depresję. Z perspektywy czasu (chodzę obecnie do innego lekarza) był to jeden z najsłabszych psychiatrów z jakimi miałem kontakt.

Słaby lekarz, jego terapia nie przynosi zadnychskutków, a wrazenie moze i robi jako czlowiekcpozytywne, ale jako terEUTA JEST PUSTY

NIE POLECAM - STANOWCZO ODRADZAM LEKI PRZEPISANE PRZEZ TEGO PANA O WŁOS NIE DOPROWADZIŁY DO MOJEJ TRAGEDII.