lekarz Krystyna Adamów

Laryngolog

Pani Doktor przyjmuje nawet w godzinach niestandardowych . Potrafi podejść bardzo miło do pacjenta. Długi wywiad na temat diety. Zna się dobrze na ziołach jak również na tym jak poprawić odporność. Polecam Pani Doktora i jej podejście do sposobu jedzenia i ziół.

Pani Doktor przyjmuje nawet w godzinach niestandardowych .
Potrafi podejść bardzo miło do pacjenta. Długi wywiad na temat diety.
Zna się dobrze na ziołach jak również na tym jak poprawić odporność.
Polecam Pani Doktora i jej podejście do sposobu jedzenia i ziół.

Wspaniała pani Doktor, profesjonalne podejścia, wszystko doskonale wytłumaczone, wiele wytycznych dotyczących leczenia. Pani Doktor pomogła mi wzmocnić odporność i pozbyć się częstych przeziębień.

Tragedia !!! Nie polecam. Doktorka stosuje metody z średniowiecza, boli mnie lekko ucho a nie mogę jeść nic, nic co normalny człowiek trzyma w lodówce. Pierwsze pytanie z jej ust to czy mam problemy w domu, w szkole i ze sobą... strata czasu na takich lekarzy.

Polecam - świetna lekarka, leczy ziołami, co się bardzo pomocne w utrzymaniu zdrowia (większość lekarzy nie zna się na ziołach).

Pani doktor leczy ziołami i wcale tego nie ukrywa. Albo przyjmujemy jej metodę lub nie. Polecam osobom, które mają już dosyć leczenia antybiotykami. W przypadkach ostrych, korzysta ze zdobyczy medycyne i przypisuje np. mocne antybiotyki. Przepisuje też leki, które są nowością ale sama musi mieć do nich przekonanie. Leczenie jest długie ale jeżeli nie pomoże to nie uszkadza innych organów.

Pani doktor zapomniała chyba, że mamy XXI wiek i że medycyna oraz farmakologia ciągle się rozwijają. Jej metody leczenia są archaiczne, opierają się na "zielarstwie", pacjent oczekuje skutecznej, szybkiej kuracji, a dostaje informację na temat swojej złej diety. Pani doktor zakazuje jeść wszystkiego co jada normalny człowiek, wzamian dostaje listę skłądającą się z kiełków, wosku pszczelego,tranu, przepraw (curcuma itp.), itd. Za wizytę płaci się niemało (80 zł) - profesor w Wrocławiu czy Zabrzu bierze za konsultację 100 zł. Zdecydownie odradzam i proponuję wizytę u normalnego lekarza. :)