lekarz Krystyna Agopsowicz

witam . pani doktor Agopsowicz jest bardzo dobrym specjalistą, traktuje pacjentów indywidualnie dużo czasu poświęca nie tylko na badanie ale na tłumaczeniu tematyki leczenia i postępowania w trakcie leczenia .ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest miła serdeczna i bardzo ciepła.Jest godna polecenia . Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak pani doktor Agopsowicz to nasza służba zdrowia byłaby na bardzo wysokim poziomie.

Witam! Zdecydowanie polecam :) To pierwszy lekarz, który od pierwszej chwili wziął odpowiedzialność i postawił diagnoze zeza wrodzonego u naszego dziecka. Przedstawił nam cały obraz tego schorzenia /sposób leczenia, postępownia, możliwe scenariusze, wszystkie zagrożenia itd./ Nim trafiliśmy do Pani dr odsyłani byliśmy od lekarza do lekarza. Pani dr zajeła się nami, jesteśmy już po 1 operacji i są efekty :) Bardzo polecamy!

Zdecydowanie polecam doktor Agopsowicz, szczególnie rodzicom małych pacjentów. My byłyśmy w Lexum, gdzie Pani doktor wraz z asystentką tworzą wspaniały duet. Wesołe, ciepłe, cierpliwe, moja roczna córka dała się zbadać bez żadnego problemu (wcześniej byłyśmy u innej lekarki, gdzie do zakropienia córce oczu potrzeba było 3 osób). Bez pośpiechu, każdy otrzymuje tyle czasu na wizytę ile potrzebuje. Naprawdę super lekarz!

Bardzo dobry okulista. Ma wspaniałe podejscie do dzieci. Polecam wszystkim doktor Agopsowicz.Dokładnie tłumaczy opis choroby i metode leczenia i co najwazniesze kompleksowo podchodzi do problemu.

Bardzo polecam panią doktor Agopsowicz - wybitny specjalista a do tego ciepły, serdeczny człowiek. Ma wspaniale podejście do dzieci - to jedyny lekarz do którego moja córka chętnie przychodzi. Bardzo podoba nam sie tez nowy gabinet w którym przyjmuje teraz Pani doktor - dużo wygodniejszy i przestronniejszy od poprzedniego. POLECAM :) Maria

Maria