lek. dent. Krystyna Banaś-Głąb

Pełen profesjonalizm, bardzo duże doświadczenie. Korzystam od wielu lat, nigdy nie było żadnych problemów. Owszem, w gabinecie kolejki się zdarzają, ale przynajmniej mam ZAWSZE pewność, że nikt mi nic nie popsuje, a problem zostanie rozwiązany

Fachowiec bardzo dobry, no i dobrze że nie szafuje znieczuleniem bo przecież można się w każdej chwili na niego uczulić i "odjechać". Nie mówi co robi nie wierzę przez dwadzieścia lat chodzenia nie doświadczyłam tego. Zawsze informuje co można zrobić i podaje rozwiązania pacjent wybiera na co go stać. Czy nie zawsze jest do rany przyłóż no bo w nagłych wypadkach zawsze przyjmuje i pomaga zgodnie z całą sztuką medyczną no to kolejka się przesuwa i prawda ,że czas oczekiwania się wydłuża. Ale nie znam w Krakowie żadnego stomatologa , żeby był skłonny pomagać w bardzo nagłych wypadkach z terminem natychmiastowym.
Jeżeli p.dr jest zmęczona a pomimo wszystko zostaje po godzinach ordynowania za "darmo" no to i ma prawo sobie trochę narzekać .

Dlugie kolejki, naprawde dlugie... Do tej pory nie wiem dlaczego tak sie dzieje a chodzilam do p.Doktor wiele lat. Uwazam ze jest bardzo rzetelna i kompetentna. Niestety nie tlumaczy wiele z tego co robi, nie czesto daje znieczulenia, trzeba naprawde sie ich domagac... No i ma swoje humory niestety, opryskliwa, niezawsze uprzejma. Zalezy od dnia i nastroju... Kompetencja tak, caloksztalt - nie polecam.

U Pani Dr Krystyny Banaś-Głąb leczę się z całą rodziną już ponad 20 lat. Jestemy bardzo zadowoleni, tak jak ogromna rzesza pacjentów, którzy swoimi głosami w plebiscycie , wybrali Panią doktor "Lekarzem Dentystą Roku 2012".Ta lekarka to bardzo dobry fachowiec, z dużym doświadczeniem , a co tak ważne "ludzki" dentysta z sercem. Zbulwersowały mnie niektóre opinie na tej stronie. Znając tyle lat ten gabinet i Lekarza podane fakty wydają mi się nieprawdopodone i niemożliwe.Wraz ze swoją rodziną polecam Panią Doktor Krystynę , a najlepiej sprawdzić samemu. Dziękujemy za nasze zdrowe zęby i okazane serce.

Atmosfera grobowa (lekarz sfrustrowany, opryskliwy). Pani doktor robi co chce i jak chce, nie informując o tym pacjenta. Zatruła mi dwa zęby, które były do uratowania. O fakcie zatrucia dowiedziałem się po fakcie, bo oczywiście nie zapytała się czy chcę. Z nudów, podczas oczekiwania na przygotowanie wypełnienia grzebie sobie pręcikiem po zębach, niby usuwając kamień. Jak go wcisnęła w szparę to wyciągając prawie mi wyrwała zęba - przedniego. Tragedia - odradzam. Nigdy więcej.

Bardzo przyjemna i kompetentna lekarka najleprza dentystka ktora znam w porownaniu nie tylko w Krakowie ale rownniez w Niemczech i we Wloszech.

Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna, zdecydowanie polecam wizyty u niej :)

Kolejki u p. Doktor są odstraszające. Niestety do niedawna zachęcająca była chociaż cena usług, ale od jakiegoś miesiąca (od czasu wprowadzenia kasy fiskalnej w gabinecie) cena wydaje się po prostu sztywna: obojętnie z jaką banalną usługą - od 100 zł za wizytę. Niestety za urok poczekania w poczekalni za 100 zł nie jest to już konkurencyjne, a szkoda...

Pani Doktor jest świetnym stomatologiem. DO swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i skupia się na całości szczęki, a nie tylko na wskazanym zębie do leczenia. Przy tym jest niedroga, doradza i jest niezwykle cierpliwa. Leczę u niej zęby od paru ładnych lat i zawsze jestem bardzo zadowolona z poziomu usługi.

Niestety ,nie jestem zadowolona! Na swoją kolej w poczekalni trzeba odczekac nawet do 2 godzin! Za usługę P.Doktor zainkasowała z góry(koszt 4 koron+wycisk-3000zł)wycisk brany był 5 razy!!!Jak nie pasował P.Doktor wyżywała się nie tylko na instrumentach ,ale także na mojej szczęce(tak mi rozszerzyła usta, że zajady leczyłam przez tydzień)efekt jest okropny!!! NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM!!!