Krystyna Fic

Chrzanów
50,139554819,40129070 32 627 60 22

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.35
6 opinii

Jestem leczona przez p.Doktor około 5 lat.Dwukrotnie prosiłam o pomoc nie mając terminu i bez problemu zostałam przyjęta (przychodnia w Krzeszowicach).Polecam p.Doktor. Lucyna W.

Pani doktor nie ma czasu dla pacjentów, rozmawiała i badała mnie w pośpiechu. Nie miałem czasu powiedzieć wszystkich objawów, ponieważ mnie poganiała. Źle postawiona diagnoza, bez wykonania wszystkich niezbędnych badań. Nie polecam nikomu! Można skończyć ze źle zdiagnozowaną chorobą i borykać się z problemami przez wiele lat. Polecam szukać fachowców w Krakowie, gdyż jest ich o wiele więcej i nie trzeba czekać rok na kolejną wizytę.

Pani doktor była miła i uprzejma do pewnego czasu,ale ostatnio chyba obrosła w piórka,będąc po szpitalu niemając terminu odmówiła mi przyjęcia w przychodni tłumacząc się brakiem czasu.W głowie się niemieści jak można odmówić choremu człowiekowi pomocy.

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma w gabinecie prywatnym,ale w przychodni tego o Niej nie można powiedzieć.

dobry lekarz i uprzejmy, ciepły człowiek

Świetny diagnosta, wybitny fachowiec dysponujący olbrzymim doświadczeniem i wiedzą.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny