lekarz Krystyna Fic

3,2
3,3

babaluta babaluta

26.12.2012

Jestem leczona przez p.Doktor około 5 lat.Dwukrotnie prosiłam o pomoc nie mając terminu i bez problemu zostałam przyjęta (przychodnia w Krzeszowicach).Polecam p.Doktor. Lucyna W.

Lucyna W.

28.07.2010

Pani doktor nie ma czasu dla pacjentów, rozmawiała i badała mnie w pośpiechu. Nie miałem czasu powiedzieć wszystkich objawów, ponieważ mnie poganiała. Źle postawiona diagnoza, bez wykonania wszystkich niezbędnych badań. Nie polecam nikomu! Można skończyć ze źle zdiagnozowaną chorobą i borykać się z problemami przez wiele lat. Polecam szukać fachowców w Krakowie, gdyż jest ich o wiele więcej i nie trzeba czekać rok na kolejną wizytę.

31.05.2010

Pani doktor była miła i uprzejma do pewnego czasu,ale ostatnio chyba obrosła w piórka,będąc po szpitalu niemając terminu odmówiła mi przyjęcia w przychodni tłumacząc się brakiem czasu.W głowie się niemieści jak można odmówić choremu człowiekowi pomocy.

25.05.2010

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma w gabinecie prywatnym,ale w przychodni tego o Niej nie można powiedzieć.

07.05.2010

dobry lekarz i uprzejmy, ciepły człowiek

dobry lekarz i uprzejmy, ciepły człowiek

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Chrzanów"?

ulica Oświęcimska 46 D
Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ulica Topolowa 16
ulica Wodzińska 2A
ulica Mieszka I 9c
Chrzanów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAWA-MED"
ulica Roździeńskiego 86A/III D
Katowice