Krystyna Filar

Protetyk, Stomatolog

Pan dr. Krystyna Filar leczy moje zęby od około 30 lat. Praca na morzu wymagała bardzo dobrego lekarza dentysty na lądzie. Pani doktor okazała się super dentystą. Wizyty u Pani doktor na lądzie i na morzy z zębami bez problemowo. Około 20 lat temu Pani doktor wstawiła mi kilka protez, była to wówczas nowość w Polsce. Wszystkie protezy trzymają, zero problemów. Pomimo iż jestem kilka lat na emeryturce uśmiech mam jak z reklamy pasty do zębów :)))) Dzisiaj jestem po wizycie w gabinecie, przegląd uzębienia i jedna plomba do naprawy. Szczerze polecam. Super dentysta, Pani dużej kulurze osobistej, Panie asystentki również :)

Gabinet Pani Dr Filar polecony mi przez przyjaciolke z Gdanska okazal sie wyjatkowy. Recepcjonistka byla zawsze uprzejma gdy z Londynu zamawialem spotkania. W Gabinecie Dr Filar pozbylem sie wielu amalgamatow w ciagu dwoch posiedzen trwajacych do 3 godzin (Dr Anna Kurzynska). Dr Filar natomiast doskonale odbudowala zlamany zab trzonowy, ktory wymagal sporej pracy. Dentysta w Anglii, wyrazil opinie ze ten zab nadawal sie do usuniecia. Mialem tez kilka przyszyjkowych wypelnien. Otrzymalem doskonala porade na temat higieny jamy ustnej. Bardzo jestem wdzieczny Pani Dr Filar i Jej Gabinetowi za wspaniala opieke. Polecam ten Gabinet i Pania Doktor Filar bardzo goraco.

Juz od 15 lat prawie co roku przyjezdzamy przyjezdzamy ze Szwecji do pani doktor. Profesjonalne leczenie i wspaniala doktor, bardzo polecamy.

Pani doktor jest jedyną spośród 4 stomatologów, która przyjęła mnie kilka lat temu z ogromnym bólem. Od tej pory wspólnie z mężem uczęszczamy na wizyty. Jak można poczekać z zębem, to nie otwiera go zbyt wcześnie. Będąc w ciąży 3 lata temu inny stomatolog chciał mi 8 zębów plombować, po czym kontrolując je u Pani Krystyny, nie było ani jednego godnego uwagi wiertełka. Po prostu poprzedni dentysta chciał mnie naciągnąć

Polecam, świetny kontakt,kompetentna lecze się od 15 lat , i tak pozostanie. Marzena

Chodze do Pani dr Filar od dwoch lat i jest jak dotad jedynym stomatologiem, ktoremu ufam z moimi zebami. Bylam u wielu lekarzy i plaby czesto wypadaly ale odkad chodze do Pani Filar glownie wracam tylko na wizyty kontrolne. Gabinet polozony jest w dogonym miejscu we Wrzeszczu dzieki czemu latwo mozna dojechac. Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!