lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

Alergolog dziecięcy, Alergolog, Patomorfolog, Pediatra

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista alergologii, pulmonologii (choroby płuc), pediatrii.
Zajmuje się dziećmi i dorosłymi z atopowym zapaleniem skóry, ...

Zajmuje się dziećmi i dorosłymi z atopowym zapaleniem skóry, alergią wziewną i pokarmową, przewlekłym kaszlem, zaburzeniami odporności i nawracającymi infekcjami górnych dróg oddechowych, astmą oskrzelową. Przeprowadza testy alergiczne (alergeny wziewne i pokarmowe, testy z krwi).

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam. Mój synek miał problemy alergiczne. Pierwsza lekarka w "sieciówce" niewiele chciała i chyba umiała pomóc. W trakcie wizyty u pani doktor Jastrzębskiej zostałam o wszystko wypytana, nawet o rzeczy które wydawały mi się pierwotnie bez związku. A jednak były. Tu wyszło wielkie doświadczenie pani doktor. Zastosowane leczenie pomogło - nie od razu, ale powoli, powoli (tak jak zapowiadała pani doktor) wyszliśmy z tego. I super podejście do dzieci. Naprawdę widać, że to nie tylko alergolog ale i pediatra z powołania.