dr n. med. Krystyna Jochan

Szanowni Państwo, Z Całego Serca polecam Szanowną Panią doktor Jochan. Moje przygoda trwała łącznie z przerwami 2 lata aby moje oczka patrzyły tam gdzie chcę🙂 Efekt super. Wszystko jest tak jak chciałem. Lustro już mi nie jest staszne. Kontakt po operacjii mistrzostwo Świata. A i jeszcze bardzo ważna informacja. Tam gdzie będzie operacja to KLINIKA 2000 Lepszą opiekę cięzko trafić. Serdecznie Was Wszystkich pozdrawiam, Bartosz Redka,

Szanowni Państwo,
Z Całego Serca polecam Szanowną Panią doktor Jochan.
Efekt super.
Wszystko jest tak jak chciałem.

Lustro już mi nie jest staszne.
Kontakt po operacjii mistrzostwo Świata.
A i jeszcze bardzo ważna informacja.
Tam gdzie będzie operacja to KLINIKA 2000
Lepszą opiekę cięzko trafić.
Serdecznie Was Wszystkich pozdrawiam,
Bartosz Redka,

Pani Dr Krystyna Jochan to jedna z nie wielu specjalistów w Polsce która w swojej dziedzinie jaką jest okulistyka jest najlepszym specjalistą z powołania.

Polecam Panią Doktor - jest świetnym specjalistą od chorób oczu - zwłaszcza zeza. Nie zawiodłem się.

Polecam!! Super podejście do pacjenta oraz ogromna wiedza.Jeżeli operację na zeza to tylko u Pani Doktor

Pani dr Jochan to mistrz w swoich fachu. Trafiłam do niej z zezem rozbieżnym następowym. Trafna diagnoza po skrupulatnym przebadaniu, następnego dnia zabieg zakończony sukcesem. Warto było przejechać ponad 400 km żeby trafić w ręce Pani dr., która poza tym, że ma ogromna wiedzę i doświadczenie, jest też przesympatycznym, empatycznym człowiekiem. Wielkie brawa i podziękowania.

Witam wszystkich, którzy poszukują pomocy chirurga-okulisty z prawdziwego świata. Tyle na tej stronie pozytywnych opinii, i co tu jeszcze można dodać? Nie będę się rozpisywał nad moją przypadłością (niedomykalność powieki dolnej po przebytym wylewie i porażeniu nerwu twarzy) i kilkuletnią drogą, którą przebyłem przez ileś tam gabinetów okulistycznych i sal zabiegowych. Summa-summarum we wrześniu trafiłem do gabinetu dr Jochan w Zabrzu na ulicę Tarnopolską. Po jednej wizycie (słownie jednej) spotkałem się z Panią dr Jochan już na Sali operacyjnej Kliniki 2000 w Katowicach ul. Żelazna. Dzisiaj w zasadzie prawie nie ...

Summa-summarum we wrześniu trafiłem do gabinetu dr Jochan w Zabrzu na ulicę Tarnopolską. Po jednej wizycie (słownie jednej) spotkałem się z Panią dr Jochan już na Sali operacyjnej Kliniki 2000 w Katowicach ul. Żelazna. Dzisiaj w zasadzie prawie nie pamiętam, co mi dolegało, a jest listopad. Streszczając się: sprawnie, szybko, fachowo i jednocześnie ciepło i miło. Wspominając poprzednie przebyte wizyty i gabinety lekarski nie wiem jak to w ogóle możliwe.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani doktor za całą pomoc i wszystko, co mnie spotkało z Pani strony łącznie z prze ciepłym uśmiechem..

Witam, chciałabym tylko potwiedzic to, co piszą wszystkie osoby z pozytywną opinią na temat dr Jochan. To jeden z naprawdę nielicznych lekarzy z powołania; do tego przemiły,przesympatyczny człowiek, który juz przy pierwszej wizycie sprawia, że czujesz się wyjątkowo; jakbyś był jednym jedynym pacjentem Pani Doktor.Miałąm ogromny problem, od kilku lat nic nie widzę na jedno oko z powodu ucisku guza oczodołu na nerw wzrokowy;z tym się nawet jakos pogodziłam. Niestety kiedy 2 lata temu to oko niedowidzące zaczęło mi uciekać i zezować świat w jednym dniu się dla mnie zawalił.To ...

Witam,
To jeden z naprawdę nielicznych lekarzy z powołania; do tego przemiły,przesympatyczny człowiek, który juz przy pierwszej wizycie sprawia, że czujesz się wyjątkowo; jakbyś był jednym jedynym pacjentem Pani Doktor.Miałąm ogromny problem, od kilku lat nic nie widzę na jedno oko z powodu ucisku guza oczodołu na nerw wzrokowy;z tym się nawet jakos pogodziłam. Niestety kiedy 2 lata temu to oko niedowidzące zaczęło mi uciekać i zezować świat w jednym dniu się dla mnie zawalił.To było straszne, okropne, krepujące i powodujące poczatki depresji.Nie będę tutaj rozpisywać co czułam, bo każda osoba z tym problemem dobrze wie o czym mówię.....:(:(w dodatku oko z powodu ucisku zezowało raz w dół, raz w górę, a najczęściej ku nosowi...(typowy zez) Operację miałąm pod koniec maja, teraz idę na kontrolę pod kątem, czy musi być kolejny zabieg; ja powiem tak, poprawa jest w 90 procentach, samopoczucie w 100 procentach poprawa :); jest jeszcze czasami taki całkiem delikatny zaraz z samego rana po nocnym odpoczynku,ale po jakieś godzinie wszystko wraca do normy, ale to nie zawsze jest. jeśli będzie potrzebna jeszcze jedna delikatna korekta to na pewno się zdecyduję..bo jestem w najlepszych rękach!!!!!!Dziekuję Pani Doktor z całego serca :)

Kompetentny lekarz z powołaniem, cudowny człowiek, przyjaciel pacjenta. Jest obdarzona wyjątkowym darem i potrafi się nim dzielić. Dziękuję Pani Doktor :)

Witam ! Przyjechaliśmy z córką do Katowic z Poznania , znajoma poleciła dr. Jochan. Nie byliśmy do końca pewni naszej decyzji, do czasu gdy spotkaliśmy się z Panią Krystyną !!!! Idealne podejście dr. Jochan sprawiło że wszelkie wątpliwości się rozwiały !!! Pani Krystyna jest jak słońce po burzy !!! na drugi dzień córka miała operacje zeza. Byliśmy w stresie ale wszystko poszło super !!! Wieczorem tego samego dnia byliśmy w domu nie wierząc że to już za nami... Teraz wiem że gdybym musiał jechać do Pani Krystyny na koniec świata , to jadę !!! Idealny lekarz i cudowna kobieta !!! Córka nie ma zeza i jesteśmy szczęśliwi :-) POLECAM !!!! Dziękujemy Andrzej Maja i Oliwia !!!!

Pani Doktor jest specjalistą i jest też człowiekiem , patrzy na nasze oczy a nie tylko na nasz zasób portfela. Polecam ,poleciłam ją siostrze i jest zadowolona ,polecam ją wszystkim gdzie zwykły okulista wmawia , że wszystko się samo unormuje...