lek. dent. Krystyna Kaczmarek

U Pani doktor leczyły zęby moje dzieci, byłam zadowolona P. doktor zawsze miała dobry humor, uśmiechnięta. Moje zachwycenie sie skończyło gdy dzieci poszły do innego dentysty bo P. doktor była ciągle nieobecna. Co się okazało? Syn już ma usunięte dwa zęby, które leczyła kanałowo P. doktor ponieważ były żle zrobione nie będę opisywała szczegółów a córka, która dba przesadnie o zęby już przez P. doktor straciła jeden ząb ponieważ przy kanałowym leczeniu P. doktor zostawiła jej w zębie kawałek drucika co było widać wyraźnie na zdjęciu rtg. Więc ku przestrodze ...

Co się okazało? Syn już ma usunięte dwa zęby, które leczyła
kanałowo P. doktor ponieważ były żle zrobione nie będę opisywała szczegółów a córka, która dba przesadnie o zęby już przez P. doktor straciła jeden ząb ponieważ przy kanałowym leczeniu P. doktor zostawiła jej w zębie kawałek drucika co było widać wyraźnie na zdjęciu rtg. Więc ku przestrodze dla innych nie polecam P. doktor Kaczmarek pomimo to, że jest miła i sympatyczna.
W skrócie zniszczyła pacjentom i to bardzo młodym, którzy mieli do niej zaufanie zęby.
Jestem rozgoryczona i rozczarowana.

jestem jej pacjentką od 15 lat i to oczyms świadczy. cała moja rodzina korzysta z jej usług. To wspaniały lekarz.

rozczarowana pacjentka ,leczone tylne zęby w znieczuleniu

rozczarowana pacjentka ,leczone tylne zęby w znieczuleniu

Najlepsza lekarka na swiecie!!! jade 1000 km.na zabiegi, Pani Dr.jest bardzo kompetentna,uprzejma,moge kazdemu polecic.