lekarz Krystyna Krieger

2,5
2,7
2,7
2,5

Mam zmianę skórną w okolicach oka. Przepisała mi Pimafucort, cytuje z ulotki leku: "Należy unikać kontaktu leku z oczami oraz stosowania w okolicy oczu, ponieważ dostanie się maści na spojówki może być przyczyną jaskry proste lub zaćmy podtorebkowej". Oczywiście p. doktor ani słowa o tym nie wspomniała. Totalny brak kompetencji doktor.

Totalny brak kompetencji doktor.

Problem: alergia skórna. Lekarz kompletnie niezainteresowany wyleczeniem schorzenia u pacjenta, wyznający zasadę "lepiej nafaszerować sterydami likwidując tymczasowo objawy, niż tracić czas na szukanie przyczyny". Tłumaczenie mi, że mam nauczyć się z danym problemem żyć, że nie będziemy szukać przyczyny, bo "przyczyną może być wszystko" jest dla mnie żenujące, tym bardziej, że żyjemy w XXI wieku, a ja sama jestem pracownikiem służby zdrowia.

Witam...mialam problemy skorne na twarzy...zglosilam sie wlasnie do pani dr Krystyny Kriegel...uwazam ze jest bardzo kompetentna. Trafnie zdiagnozowala moj problem i dobrala leki. Po 3tyg. leczenia zauwazylam bardzo duza poprawe. Pani dr jest bardzo mila i sympatyczna osoba. Takze zdecydowanie polecam.

Czytalem przed wizyta rozne komentarze dot P. Doktor i mialem obawy czy dobrze zrobilem rejestrujac sie u tej pani. Jednak niepotrzebnie! Pani Dr.Krieger jest Bardzo Mila i konkretna! Zna sie na rzeczy!Wytlumaczyla mi i odpowiadala na moje pytania, trafnie postawila diagnoze i juz po 3 dniach bylem zdrowy.Napawde polecam Pania Dr!

Ta pani to ewenement wsrod dermatologow w Zielonej Gorze ;) Po prostu koszmar. Nawet nie wstaje zza biurka ( chyba bojac sie,ze moze sie czyms zarazic0. Pooglada problem przez chwile i od razu wypisuje recepte. Nie odpowiada wyczerpujaco na pytania. Mialam problem z krostami miedzy lokciem a barkami. Pani mi powiedziala,ze modelka to ja nie ejstem,wiec nie mam sie co tymi krostami przejmowac. Kazala Kubusia pic, opalac sie i smarowac kremem nawilzajacym to bedzie mnie widac. No i taki z niej specjalista.

wyszłam średnio zadowolona , mało wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania , krótko wypisanie leków malo obieaśnień