lekarz Krystyna Lagowska-Strychacz

Lekarz rodzinny

jest kompetenta, zawsze przeprowadza bardzo dokładny wywiad wypytuje o objawy zajmuje się całokształtem leczenia zawsze bada pacjenta i nie lekceważy żadnych objawów bez problemu i trafnie kieruje na badania i do specjalisty,stawia trafne diagnozy długi czas oczekiwania w kolejce wynika z dokładności badania jeśli komuś zależy na dobrym lekarzu to najbardziej polecam

Arogancka koszmarna pani doktor. Wrażenie po rozmowie jest takie, jakby pacjent popełnił grzech ciężki dzwoniąc do niej, jakim prawem prosząc o poradę. Przecież pacjent to nikt, lekarz to jej wysokość. Dramat...

Dramat...

Pani Krystyna jest zajebista, nigdy nie ma problemu ze skierowaniem na badania lub do specjalisty. Trafnie diagnozuje objawy- właściwie leczy. SUPER!! Jedyny minus to duże oblężenie pacjentami, trudno się zarejestrować ale coś za coś. Ja jestem mimo wszystko zadowolnny.

Ja jestem mimo wszystko zadowolnny.

Moim zdaniem jest to lekarz kompetentny i bardzo dobry, ale niestety muszę się od niej wypisać wraz z całą rodziną ponieważ zbyt długi okres czekania na wejście do gabinetu przechodzi wszelkie pojęcie! Wizyta jest umówiona na daną godzinę a wchodzi się praktycznie 2 godziny później. Nie każdy ma czas na spędzenie połowy dnia w przychodni tylko dlatego bo Pani doktor nie potrafi zorganizować czasu ile potrzeba na każdego pacjenta.

Ocenę daję najwyższą bo lekarka jest bardzo dobra niestety musiałam się od niej wypisać bo długo przyjmuje i za każdym razem musiałam przeznaczyć trochę dnia nawet na krótką wizytę. Lekarka potrafi się spóźnić nawet godzinę czasu przez wizyty domowe i mam wrażenie, że dla niektórych pacjentów jest też psychologiem, dlatego przyjęcie jednego pacjenta zajmuje tyle czasu.

Lekarz rodzinny z prawdziwego zdarzenia. Ma ogromną wiedzę medyczną i wykorzystuje ją trafnie stawiając diagnozy! nie trzeba jej "błagać"o skierowania do specjalistów- sama po wstępnym badaniu i rozmowie wystawia skierowania. Nie lekceważy pacjenta i nie zbywa!!! a to ważne ! Należy do niej moja rodzina. Ufam temu lekarzowi! A to zdanie jest chyba najlepszą pozytywną opinią.

Jeżeli chodzi o wypisanie niektórych potrzebnych papierków pojawia się problem, pomimo tego, że jak najbardziej się komuś należą. Po za tym nie mam zastrzeżeń.

Lekarz z powołania. Potrafi zawsze znależć czas dla pacjenta. Stawia trafne diagnozy. Miła,sympatyczna. Gorąco polecam.

Lekarz z powołania. Potrafi zawsze znależć czas dla pacjenta.
Stawia trafne diagnozy. Miła,sympatyczna. Gorąco polecam.