dr Krystyna Łuksza-Janik

Miły cudowny lekarz z podejściem do dzieci

Miły cudowny lekarz z podejściem do dzieci

U pani doktor leczył się mój tata,ja,a teraz mój maluszek.Jest prze sympatyczną osobą,zawsze wszystko wytłumaczy na tyle,że tak naprawdę nie ma potrzeby zadawania dodatkowych pytań.W 100%polecam.!

Korzystam z porad Pani Doktor od 8 lat od narodzin pierwszego dziecka,diagnoza postawiona przez Panią Dr zawsze była niezwykle trafna,a zalecone matody leczenia bardzo skuteczne.

Wspaniały lekarz!!Leczę dzieci u dr.Janik od 8 lat i nigdy się nie zawiodłam.Poświęca dużo czasu,zawsze dokładnie tłumaczy na czym polega choroba,jest bardzo dokładna i ma cudowne podejście do dzieci.Ufam tylko dr.Janik gdyż jako jedyny lekarz wysłuchała zapalenie płuc u młodszej córeczki i obyło się bez szpitala.Zdecydowanie polecam !!

bedac u pani doktor wiem ;ze moge jej zaufac bezgranicznie.jest bardzo odpowiedzialnym i dobrym lekarzem; lecze u niej dzieci juz od wielu lat,zawsze dokladnie tlumaczy zalecenia.dzieci ja uwielbiaja.przychodzi punktualnie do pracy i zawsze ma bardzo duzo pacjentow

Przez wiele lat miałam bardzo dobrą opinię o tej lekarce (chodziłam do niej jako dziecko i nastolatka). Od kilku miesięcy chodzę do niej z synkiem. Po kilku wizytach stwierdzam, że się kobieta wypaliła. Bardzo mało czasu poświęca pacjentowi, jest niechętna aby odpowiadać na pytania, tłumacząc że ona nie ma tyle czasu aby każdemu wszystko dokładnie objaśniać ponieważ ma bardzo dużo pacjentów. Mam wrażenie, że zna dwie choroby jeśli chodzi o niemowlęta, skazę białkową i atopowe zapalenie skóry. Bez porządnego wywiadu i dłuższego zastanowienia u każdego dziecka stwierdza to samo (opinie innych rodziców). Zdecydowanie NIE POLECAM a wręcz ODRADZAM.

Gdyby nie to, że mam więcej niż 18 lat nadal bym chodziła do dr Janik. Jest naprawdę bardzo odpowiedzialną, profesjonalną i ciepłą osobą.

Kompetentna, cierpliwa, cudowne podejście do dziecka. Wspamniały lekarz!!!!!!!

Kompetentna, cierpliwa, cudowne podejście do dziecka.
Wspamniały lekarz!!!!!!!