dr n. med. Krystyna Madeła

Anestezjolog, Neonatolog, Pediatra

NIESAMOWITA PANI DOKTOR!OD KILKU LAT LECZY 3 MOICH DZIECI . DIAGNOZY SĄ ZAWSZE TRAFNE. SZCZEGÓLNIE NAJMŁODSZY SYN UWIELBIA PANIĄ DOKTOR NIE PRZEPISUJE ANTYBIOTYKÓW TYLKO GDY JEST KONIECZNOŚĆ ...POLECAM NIE MA LEPSZEGO LEKARZA

"Pani Madeła jest cudotwórcą. Leczy mnie od urodzenia a mam już 7 lat. Jest super lekarzem. Miła, uśmiechnięta, zawsze ma dla mnie czas, nawet gdy jest to niedziela czy święta. " - to są słowa naszej córki. My również dziękujemy i gorąco polecamy.

Zawsze ma czas, gdy maluch jest chory. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Zawsze wysłucha. Zawsze postawi dobrą diagnozę. Dzieci Ją uwielbiają. Dzwoni sama pytając o stan zdrowia dziecka, gdy choroba się przedłuża. Czego można chcieć więcej od lekarza??? Polecimy Panią Doktor każdemu! Uwielbiamy Panią! :) A. i P. z synami P. i K.

Zawsze ma czas, gdy maluch jest chory.
Zawsze odpowiada na wszystkie pytania.
Zawsze wysłucha.
Zawsze postawi dobrą diagnozę.
Dzieci Ją uwielbiają.
Dzwoni sama pytając o stan zdrowia dziecka, gdy choroba się przedłuża.
Czego można chcieć więcej od lekarza???
Polecimy Panią Doktor każdemu! Uwielbiamy Panią! :) A. i P. z synami P. i K.

Wspaniała lekarka. Nigdy nie zawiodła - ani jako lekarz, ani jako człowiek. Można zadzwonić w środku nocy i w niedzielę w trakcie obiadu, a Pani Doktor zawsze miła, ciepła - wysłucha, doradzi. Dobrane leczenie nigdy nie było mylne, nawet bez badań w laboratorium stawia trafne diagnozy, gdy inni lekarze nie wiedzą co dolega dziecku! A do tego wspaniała jak człowiek - zawsze uśmiechnięta i miła dla dzieci i rodziców. Nie znamy lepszego lekarza. Polecamy!

ZAWDZIĘCZAM PANI DOKTOR ZYCIE MOJEJ CÓRKI NATALII.TO PANI KRYSTYNA URATOWAŁA JA . DOZGONNA WDZIĘCZNOŚĆ

od urodzenia pani dr.prowadzi moja corcie ale po dzisiejszej wizycie juz u niej nie zagoszcze dobrze ze sa farmaceuci ktorzy sprawdzaja kazdy lek

zależy jej na dziecku-ma super podejście i do dzieci i do rodzica,można liczyć na pomoc telefoniczną,polecam

nasza corunia milenka majac mca zycia trafila na oddzial pani dr,madely dzieki jej pomocy i zaangazowania nasza corunia wyszla z ciezkiej choroby dzisiaj ma 4latka i jest pogodnym i zdrowym dzieckiem-jestem mieszkanka gorc i kiedy nasza corka jest chora nasze kroki prowadza tylko do niej....polecilam ja rowniez kuzynce meza i popiera moja opinie......

Leczyla mojego męża teraz chodze do P.doktor ze swoim dzieckiem , ale wydaje mi się , że pani doktor nie potrafi mi pomóc przepisala mojemu dziecku antybiotyki gdy mialo ok 3 tygodni po tygodniu stosowania dziecko trafilo do szpitala.

Wspaniały lekarz!każdemu polecam!wyrozumiała, zawsze trafnie stawia diagnozy. Zawsze można na nią liczyć. Jedna z niewielu lekarzy, którzy nie pozostawiają pacjenta bez odpowiedzi na pytania. Dla mnie to jedyny lekarz, który potrafi mnie uspokoić i zawsze pomaga moim dzieciom.