Krystyna Mizan-Gross

Gdańsk
54,383925818,61589860-58 341-59-18

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
12 opinii

Bardzo konkretne podejście do pacjenta. Wyczerpująca informacja i polecam wszystkim znajomym. Dostaję podziękowania za polecenie:)

Najlepszy endokrynolog w Trójmieście. Pełen profesjonalizm. Leczenie przynosi efekty. Kompleksowe podejście. Jesli leczyć tarczycę, to tylko u doktor! Ja zanim do niej trafiłam, wyałam majątek na innych, niekompetentnych lekarzy.

Dla mnie jest najlepszym lekarzem lecze sie już ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor,polecam każdemu.

Zbyt długo leczę sie u P.Dr (a także moja rodzina i wielu znajomych), by móc uwierzyć w ostatnio wpisaną opinię. Ja moge P.Dr polecic każdemu!

Pani Dr na moje uwagi i opinie na temat samopoczucia po lekach (wymioty) odpowiedziała, że nie ja tu jestem lekarzem. A w przypadku moich wahań wagi, że utuczy mnie jak krowę. Widac dr przez duże d.

Jestem związana z branżą medyczną i bardzo zwracam uwagę na kompetencje lekarza. Dr Mizan jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, nigdy nie zlekcewazyła żadnego problemu. Potrafi wszystko wytłumaczyć, jest bardzo kompetentna. Pyta o wszystko. Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem polecam każdemu, kto ma problemy z tarczyca. Lekarz przez duże L. :)

Jestem chorowita i często bywam u lekarzy, mam więc porównanie. Pani Doktor to bardzo, bardzo dobry lekarz! Wysłucha, porozmawia, wszystko wytłumaczy, jak trzeba to narysuje, uśmiechnięta, zawsze dodaje otuchy, no i bardzo dobrze leczy. Poleciłam ją znajomym i mówią to samo - więc polecam nadal.

Jestem wieloletnią pacjentką i oby wszyscy lekarze umieli nam tak pomagać i tak dobrze nas traktowali, jak moja P.Dr. Dzięki niej nie tylko czuję sie dobrze, ale naprawdę wiele już wiem o swojej przewlekłej chorobie tarczycy, bo Pani Dr umie świetnie tłumaczyć.

Miła na pierwszej wizycie, potem bywa opryskliwa, przemądrzała. Jak jej zalecenia nie przyniosły efektu i nadal się źle czułam to zbyła mnie tekstem że "NA UMIERAJĄCĄ TO PANI NIE WYGLĄDA".

Kompetentna,sluchająca co pacjent ma do powiedzenia,odpowiadająca na zadane pytania,punktualna i bardzo sympatyczna.Oby tylko takich lekarzy spotykać na swojej drodze po zdrowie.

Wizyta 100 zł, ale warto zapłacić nawet 500. Potem prowadzenie choroby to głównie konsultacje telefoniczne i weryfikacja dawek leków na podstawie wyników badań. Super. Bardziej konkretnego lekarza chyba nie spotkałem. Czysta przyjemność (gdyby nie przedmiot spotkania, czyli choroba).

Najlepszy lekarz jekiego kiedykolwiek spotkałem. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i dokładnie omawia problemy. Można telefoniznie podawać wyniki badań.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny