dr n. med.

Krystyna Mizan-Gross

Endokrynolog

Gdzie przyjmuję
place 11

ul.Chrobrego 6
Gdańsk
54,383925818,61589860-58 341-59-18

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.6/5
Kompleksowość podejścia
4.4/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.7/5
Ilość poświęconego czasu
4.3/5
Uprzejmość
4.3/5
Godny polecenia
4.3/5
Średnia:
4.45
12 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Bardzo konkretne podejście do pacjenta. Wyczerpująca informacja i polecam wszystkim znajomym. Dostaję podziękowania za polecenie:)

5,0/5

Najlepszy endokrynolog w Trójmieście. Pełen profesjonalizm. Leczenie przynosi efekty. Kompleksowe podejście. Jesli leczyć tarczycę, to tylko u doktor! Ja zanim do niej trafiłam, wyałam majątek na innych, niekompetentnych lekarzy.

5,0/5

Dla mnie jest najlepszym lekarzem lecze sie już ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor,polecam każdemu.

5,0/5

Zbyt długo leczę sie u P.Dr (a także moja rodzina i wielu znajomych), by móc uwierzyć w ostatnio wpisaną opinię. Ja moge P.Dr polecic każdemu!

2,2/5

Pani Dr na moje uwagi i opinie na temat samopoczucia po lekach (wymioty) odpowiedziała, że nie ja tu jestem lekarzem. A w przypadku moich wahań wagi, że utuczy mnie jak krowę. Widac dr przez duże d.

4,8/5

Jestem związana z branżą medyczną i bardzo zwracam uwagę na kompetencje lekarza. Dr Mizan jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, nigdy nie zlekcewazyła żadnego problemu. Potrafi wszystko wytłumaczyć, jest bardzo kompetentna. Pyta o wszystko. Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem polecam każdemu, kto ma problemy z tarczyca. Lekarz przez duże L. :)

5,0/5

Jestem chorowita i często bywam u lekarzy, mam więc porównanie. Pani Doktor to bardzo, bardzo dobry lekarz! Wysłucha, porozmawia, wszystko wytłumaczy, jak trzeba to narysuje, uśmiechnięta, zawsze dodaje otuchy, no i bardzo dobrze leczy. Poleciłam ją znajomym i mówią to samo - więc polecam nadal.

5,0/5

Jestem wieloletnią pacjentką i oby wszyscy lekarze umieli nam tak pomagać i tak dobrze nas traktowali, jak moja P.Dr. Dzięki niej nie tylko czuję sie dobrze, ale naprawdę wiele już wiem o swojej przewlekłej chorobie tarczycy, bo Pani Dr umie świetnie tłumaczyć.

1,3/5

Miła na pierwszej wizycie, potem bywa opryskliwa, przemądrzała. Jak jej zalecenia nie przyniosły efektu i nadal się źle czułam to zbyła mnie tekstem że "NA UMIERAJĄCĄ TO PANI NIE WYGLĄDA".

5,0/5

Kompetentna,sluchająca co pacjent ma do powiedzenia,odpowiadająca na zadane pytania,punktualna i bardzo sympatyczna.Oby tylko takich lekarzy spotykać na swojej drodze po zdrowie.

5,0/5

Wizyta 100 zł, ale warto zapłacić nawet 500. Potem prowadzenie choroby to głównie konsultacje telefoniczne i weryfikacja dawek leków na podstawie wyników badań. Super. Bardziej konkretnego lekarza chyba nie spotkałem. Czysta przyjemność (gdyby nie przedmiot spotkania, czyli choroba).

5,0/5

Najlepszy lekarz jekiego kiedykolwiek spotkałem. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i dokładnie omawia problemy. Można telefoniznie podawać wyniki badań.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat