lekarz Krystyna Modrzewska

Opinii16

03.06.2015

Bardzo miła Jestem osobą w ciąży i do tego młodą (18lat) i pierwsza wizyta była dla mnie stresująca, jednak po wejściu do gabinetu od razu się rozluznilam, ponieważ pani doktora jest bardzo miła osobą. Polecam!! ;)

Bardzo miła

06.05.2013

od 5 lat chodzę do Pani doktor na ul. Świętopełka 26, potrafi wysłuchać, doradzić, bardzo miła i uprzejma. Polecam! Także na pierwszą wizytę bo właśnie pierwsza wizytę miałam u niej.

10.10.2012

Rzeczowa kobitka ;) polecam szczególnie na pierwszą wizytę!

Rzeczowa kobitka ;) polecam szczególnie na pierwszą wizytę!

18.06.2012

Bardzo kompetentna Pani, jest cały czas na bieżąco, zna się na nowoczesnych lekach i metodach leczenia. Jest bardzo delikatna i uprzejma. Chodzę do niej od kilku lat i jak najbardziej polecam.

04.06.2012

Byłam u Pani Modrzewskiej na mojej pierwszej wizycie. Oczywiście był stres i pewien dyskomfort i zakłopotanie - w końcu to nowa sytuacja. Jednak po wejściu do gabinetu mogłam czuć się swobodnie. Od razu usłyszałam, że nie ma się czego bać i że mogę się uspokoić. Opowiedziałam o moim problemie, Pani doktor go wysłuchała i szybko wyjaśniła o co chodzi. Poza tym ze względu na mój młody wiek zadałam Jej - jak wiem teraz dość 'głupie' pytanie. Jednak odpowiedziała na nie profesjonalnie i dokładnie dzięki czemu rozwiała moje wątpliwości i zdecydowanie mi pomogła. Polecam Ją każdej młodej dziewczynie. Można zapytać o wszystko i nie trzeba się obawiać wyśmiania, pouczeń, czy wytykania niewiedzy. Naprawdę bardzo przyjemna kobieta.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Toruń"?

Dariusz Łukasiewicz

Consilium