Krystyna Modrzewska

Toruń
53,011850718,57325340 56 622 88 54

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
15 opinii

od 5 lat chodzę do Pani doktor na ul. Świętopełka 26, potrafi wysłuchać, doradzić, bardzo miła i uprzejma. Polecam! Także na pierwszą wizytę bo właśnie pierwsza wizytę miałam u niej.

Rzeczowa kobitka ;) polecam szczególnie na pierwszą wizytę!

Bardzo kompetentna Pani, jest cały czas na bieżąco, zna się na nowoczesnych lekach i metodach leczenia. Jest bardzo delikatna i uprzejma. Chodzę do niej od kilku lat i jak najbardziej polecam.

Byłam u Pani Modrzewskiej na mojej pierwszej wizycie. Oczywiście był stres i pewien dyskomfort i zakłopotanie - w końcu to nowa sytuacja. Jednak po wejściu do gabinetu mogłam czuć się swobodnie. Od razu usłyszałam, że nie ma się czego bać i że mogę się uspokoić. Opowiedziałam o moim problemie, Pani doktor go wysłuchała i szybko wyjaśniła o co chodzi. Poza tym ze względu na mój młody wiek zadałam Jej - jak wiem teraz dość 'głupie' pytanie. Jednak odpowiedziała na nie profesjonalnie i dokładnie dzięki czemu rozwiała moje wątpliwości i zdecydowanie mi pomogła. Polecam Ją każdej młodej dziewczynie. Można zapytać o wszystko i nie trzeba się obawiać wyśmiania, pouczeń, czy wytykania niewiedzy. Naprawdę bardzo przyjemna kobieta.

Byłam u Pani doktor Modrzewskiej 2x. Była bardzo miła, wysłuchała mojego problemu. Ma poczucie humoru, rozladowuje stres i napięcie, nie mówi jakimś skomplikowanym językiem, jest na luzie :) Jestem nastolatką i to nie taką odważną, a Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Można się dobrze z nią dogadać :)

Średnio przyjemna, brutalnie wykonuje badanie, doskonale znając mój problem. Nie mam do niej zaufania (dlatego zmieniam lekarza). Od jakiegoś czasu "faszeruje" mnie różnymi tabletkami, które mają zwalczyć infekcję a tego nie robią. Jeśli nie zapytasz nic się nie dowiesz.

Ja jestem w ciąży i chodzę do Pani doktor. Nie narzekam. Lubię konkretne osoby, a ona na pewno taka jest. Polecam...no może faktycznie bardziej dla dorosłych kobiet niż dla nastolatek, które idą na pierwsza wizytę.

chodzę do P. Modrzewskiej prawie 3 lata i jestem bardzo zadowolona.

Pierwsza wizyta nie była za miła, Pani Doktor była w miarę nieprzyjemna, a badanie cytologiczne było trochę bolesne. Jednak gdy zaszłam w ciążę zachowanie Pani Doktor podczas badań bardzo się zmieniło. Jest miła, interesuje się rozwojem ciąży, pyta się o moje zdrowie i jest delikatna podczas badań. Często zleca dodatkowe badania "tak na wszelki wypadek", i często żartuje. Jestem młoda (22 l.) więc się boję trochę ciąży, a Pani Doktor potrafi podtrzymać na duchu i daje dobre rady na przyszłość. Kobietom w ciąży bardzo polecam Panią Modrzewską.

Raz miła, raz jędza, cyniczna, ale za to z poczuciem humoru. Nie polecam na pierwszą wizytę, bo dla przestraszonej nastolatki pytanie "a stosunek był?" zadane surowym, podniesionym głosem, nie jest zbyt przyjemne. Badanie bywa bolesne, piersi nie bada w ogóle, a za brak wiedzy potrafi nieźle opieprzyć. Zapisuje pigłuki antykoncepcyjne bez żadnych badań (co niestety jest normą u większości lekarzy). Jedynym plusem jest to, że nie trzeba się do niej rejestrować na Świętopełka, wystarczy wstać wcześnie rano i odczekać swoje w kolejce. Polecam odważnym :)

Chodziłam do tej pani z ciążą. Potwierdzam przedmówczynie, że jest niedelikatna. Najczęściej badanie mnie bolało. Że nie ma USG bardzo mi nie przeszkadzało, poznałam za to innego ginekologa, dr Mizarewicza (ordynatora w Chełmży-tak trafiłam na bezpłatną przyszpitalną szkołę rodzenia w Chełmży i w konsekwencji na porodówkę). Denerwowało mnie to, że nie wiedziałam jakiego humoru się po niej spodziewać na kolejnej wizycie, co drugą wizytę była nieprzyjemna, co drugą miła i życzliwa. Podobno prywatnie jest aniołem. Moim zdaniem to źle świadczy o lekarzu.

Pani Modrzewska to jak dla mnie najlepszy ginekolog.co rpawda nie posiadaja aparatury usg, a z tym że trzeba isc do innej przychodni to co to takiego.przychodnia ta znajduje sie 2 ulice dalej i wspołpracuje z ta na świętopełka.Pani Krystyna jest bardzo kompetentna i miła.w razie jakichs watpliwości wszystko tłumaczy.bardzo miła kobieta

bylam dwa razy u tej pani ginekolog, ale nie polecilabym jej nikomu. zabieg cytologiczny przeprowadzony przez pania byl bardzo bolesky i powtarzany kilka razy podczas jednej wizyty.

Byłam u niej na wizycie już kilka razy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Ma bardzo pozytywne podejście po pacjenta. nie zgadzam się z opinią, że nie jest delikatna. Nie poleciłabym żadnego innego ginekologa.

Cieżko sprecyzować.. Kobieta mało delikatna przy przeprowadzaniu badania, w gabinecie na Świętopełka nie posiada aparatury do usg i go nie przeprowadza. Trzeba zapisywać się do innego lekarza, w innej przychodni.. Zdjęcie usg malo ją interesuje. Jest jednak bardzo uprzejma. Aby coś wiedzieć trzeba pytać

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny