lekarzKrystyna Modrzewska

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
15 opinii

• 5

od 5 lat chodzę do Pani doktor na ul. Świętopełka 26, potrafi wysłuchać, doradzić, bardzo miła i uprzejma. Polecam! Także na pierwszą wizytę bo właśnie pierwsza wizytę miałam u niej.

• 5

Rzeczowa kobitka ;) polecam szczególnie na pierwszą wizytę!

• 5

Bardzo kompetentna Pani, jest cały czas na bieżąco, zna się na nowoczesnych lekach i metodach leczenia. Jest bardzo delikatna i uprzejma. Chodzę do niej od kilku lat i jak najbardziej polecam.

• 5

Byłam u Pani Modrzewskiej na mojej pierwszej wizycie. Oczywiście był stres i pewien dyskomfort i zakłopotanie - w końcu to nowa sytuacja. Jednak po wejściu do gabinetu mogłam czuć się swobodnie. Od razu usłyszałam, że nie ma się czego bać i że mogę się uspokoić. Opowiedziałam o moim problemie, Pani doktor go wysłuchała i szybko wyjaśniła o co chodzi. Poza tym ze względu na mój młody wiek zadałam Jej - jak wiem teraz dość 'głupie' pytanie. Jednak odpowiedziała na nie profesjonalnie i dokładnie dzięki czemu rozwiała moje wątpliwości i zdecydowanie mi pomogła. Polecam Ją każdej młodej dziewczynie. Można zapytać o wszystko i nie trzeba się obawiać wyśmiania, pouczeń, czy wytykania niewiedzy. Naprawdę bardzo przyjemna kobieta.

• 5

Byłam u Pani doktor Modrzewskiej 2x. Była bardzo miła, wysłuchała mojego problemu. Ma poczucie humoru, rozladowuje stres i napięcie, nie mówi jakimś skomplikowanym językiem, jest na luzie :) Jestem nastolatką i to nie taką odważną, a Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Można się dobrze z nią dogadać :)

• 1
  • 2

Średnio przyjemna, brutalnie wykonuje badanie, doskonale znając mój problem. Nie mam do niej zaufania (dlatego zmieniam lekarza). Od jakiegoś czasu "faszeruje" mnie różnymi tabletkami, które mają zwalczyć infekcję a tego nie robią. Jeśli nie zapytasz nic się nie dowiesz.

• 5

Ja jestem w ciąży i chodzę do Pani doktor. Nie narzekam. Lubię konkretne osoby, a ona na pewno taka jest. Polecam...no może faktycznie bardziej dla dorosłych kobiet niż dla nastolatek, które idą na pierwsza wizytę.

• 5

chodzę do P. Modrzewskiej prawie 3 lata i jestem bardzo zadowolona.

• 5

Pierwsza wizyta nie była za miła, Pani Doktor była w miarę nieprzyjemna, a badanie cytologiczne było trochę bolesne. Jednak gdy zaszłam w ciążę zachowanie Pani Doktor podczas badań bardzo się zmieniło. Jest miła, interesuje się rozwojem ciąży, pyta się o moje zdrowie i jest delikatna podczas badań. Często zleca dodatkowe badania "tak na wszelki wypadek", i często żartuje. Jestem młoda (22 l.) więc się boję trochę ciąży, a Pani Doktor potrafi podtrzymać na duchu i daje dobre rady na przyszłość. Kobietom w ciąży bardzo polecam Panią Modrzewską.

• 2

Raz miła, raz jędza, cyniczna, ale za to z poczuciem humoru. Nie polecam na pierwszą wizytę, bo dla przestraszonej nastolatki pytanie "a stosunek był?" zadane surowym, podniesionym głosem, nie jest zbyt przyjemne. Badanie bywa bolesne, piersi nie bada w ogóle, a za brak wiedzy potrafi nieźle opieprzyć. Zapisuje pigłuki antykoncepcyjne bez żadnych badań (co niestety jest normą u większości lekarzy). Jedynym plusem jest to, że nie trzeba się do niej rejestrować na Świętopełka, wystarczy wstać wcześnie rano i odczekać swoje w kolejce. Polecam odważnym :)

• 2

Chodziłam do tej pani z ciążą. Potwierdzam przedmówczynie, że jest niedelikatna. Najczęściej badanie mnie bolało. Że nie ma USG bardzo mi nie przeszkadzało, poznałam za to innego ginekologa, dr Mizarewicza (ordynatora w Chełmży-tak trafiłam na bezpłatną przyszpitalną szkołę rodzenia w Chełmży i w konsekwencji na porodówkę). Denerwowało mnie to, że nie wiedziałam jakiego humoru się po niej spodziewać na kolejnej wizycie, co drugą wizytę była nieprzyjemna, co drugą miła i życzliwa. Podobno prywatnie jest aniołem. Moim zdaniem to źle świadczy o lekarzu.

• 5

Pani Modrzewska to jak dla mnie najlepszy ginekolog.co rpawda nie posiadaja aparatury usg, a z tym że trzeba isc do innej przychodni to co to takiego.przychodnia ta znajduje sie 2 ulice dalej i wspołpracuje z ta na świętopełka.Pani Krystyna jest bardzo kompetentna i miła.w razie jakichs watpliwości wszystko tłumaczy.bardzo miła kobieta

• 2

bylam dwa razy u tej pani ginekolog, ale nie polecilabym jej nikomu. zabieg cytologiczny przeprowadzony przez pania byl bardzo bolesky i powtarzany kilka razy podczas jednej wizyty.

• 5

Byłam u niej na wizycie już kilka razy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Ma bardzo pozytywne podejście po pacjenta. nie zgadzam się z opinią, że nie jest delikatna. Nie poleciłabym żadnego innego ginekologa.

• 3

Cieżko sprecyzować.. Kobieta mało delikatna przy przeprowadzaniu badania, w gabinecie na Świętopełka nie posiada aparatury do usg i go nie przeprowadza. Trzeba zapisywać się do innego lekarza, w innej przychodni.. Zdjęcie usg malo ją interesuje. Jest jednak bardzo uprzejma. Aby coś wiedzieć trzeba pytać

Gdzie przyjmuję

place 11

Mickiewicza 109 lok. 4
    Toruń
    53,011850718,57325340 56 622 88 54

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat