dr hab. n. med. Krystyna Raczyńska

Pani Krystyna jest niezwykłą osobą z ogromną wiedzą, kulturą i solidnoscią. W jej rękach pacjent czuje się bezpiecznie . Coraz mniej takich lekarzy niestety. No

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Po zabiegu usunięcia gradówki już kolejnego dnia nastąpiła wyraźna poprawa. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor.

Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor.

Pani Profesor Raczyńska 20 lat temu uratowała moje oko, dzięki niej widzę. Nikt inny nie potrafił wtedy mi pomóc. Wielka wdzięczność i szacunek z mojej strony.

Bardzo dobra okulistka o dużej charyzmie i olbrzymiej życzliwości. Bardzo mi pomogła po operacji siatkówki. Andrzej

Andrzej

Pod kontrolą Pani Profesor jest cała moja rodzina. Znajomi ktorym polecilam profesor tez byli zadowoleni z leczenia. Pani Profesor jest wysokiej klasy specjalistom. Bardzo rzetelnie bada, tlumaczy sluzac pacjentowi swoja wiedza. polecam Urszula

polecam
Urszula

nie korzystałem, kecz jak na ludzi świadomych, gusła (jakie by nie były) nie dojdą do skutku o ile nie zadbamy o własne Zęby, stąd nie polecam. Ząb boli - szukaj kowala. Brak drugiej polowy - szukaj krystyny: słońca. W rzewnym polu....

możliwe iż P. Profesor wiedzę pośiada rozległą, ale pytanie pacjenta czy warto ratować oko, bo i tak jest już "spaprane " według mnie nie przystoi lekarzowi na takim stanowisku, i jako fachowiec powinna wlewać w załamanego swoim stanem zdrowia pacjenta nadzieję i otuchę a nie go dobijać stwierdzeniem, że szkoda czasu na zabieg bo i tak nic z tego nie będzie! Na szczęście inni lekarze byli odmiennego zdania i widzę

świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem ! szczerze polecam

świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem !
szczerze polecam

Dramat. Oślepiła mnie i moją sąsaidkę z sali chorych. Nie wolno tam pójsć jeśli chcesz jeszcze widzieć.

Dramat. Oślepiła mnie i moją sąsaidkę z sali chorych.
Nie wolno tam pójsć jeśli chcesz jeszcze widzieć.

Strach się bać. Nie daj się jej zoperować. Oślepia a potem mówi nic się nie dało zrobić... Gdyby obowiązywał kodeks Hammurabiego to cała jej rodzina byłaby bez oczu... Nie będę opowiadać szczegółów jak nas skrzywdziła to pani...