lekarz Krystyna Rak-Poznańska

Urolog

Na wizytę do Pani Doktor przybyłem m.in. z problemem podwyższonego testosteronu (badania wykonywałem ok. 2 razy w roku przez 3 lata, aby wyniki były wiarygodne). Czterech endokrynologów na podstawie moich wyników badań na portalu znanylekarz zaleciło mi wykonanie 6 dodatkowych badań (LH (LUTROPINA), SHBG (GLOBULINA WIĄŻĄCA HORMONY), FSH (FOLITROPINA, ANDROSTENDION, 17-OH PROGESTERON, PROLAKTYNA ), aby wyeliminować poważniejsze schorzenia. Uwaga! Pani Doktor Krystyna Rak-Poznańska poinformowała mnie, że nie może wypisać mi skierowania na te dodatkowe badania, ponieważ dla niej i dla kliniki są to koszta. Oczywiście prośba o skierowanie dotyczyła badań ...

Uwaga! Pani Doktor Krystyna Rak-Poznańska poinformowała mnie, że nie może wypisać mi skierowania na te dodatkowe badania, ponieważ dla niej i dla kliniki są to koszta. Oczywiście prośba o skierowanie dotyczyła badań refundowanych przez NFZ.

Ostrzegam, że nie otrzymacie skierowania na konieczne i niezbędne badania w celu wykluczenia choroby, ponieważ dla tej Pani niewielkie koszta kliniki są ważniejsze niż dobro i zdrowie pacjenta.

Jak wyglądała wizyta? Na początku sprawdziła starym, słabej jakości sprzętem (usg) jądra i brzuch. Starej daty (jak się sama określiła) i pozbawiona zdolności do empatii, Pani doktor odpowiadała zdawkowo i często powtarzała zwroty: "nie wiem", "być może", możliwe", "nie jestem pewna czy warto zrobić tą tomografię brzucha" (początkowo sama ją proponując) itp.

Pani Doktor zaczęła argumentować fakt nie wystawienia mi skierowania utratą pieniędzy przez klinikę i niezgodnym z rzeczywistością twierdzeniem, że aby nie ma wskazań oraz kompetencji, dlatego pod koniec wizyty wystawiła mi skierowanie do endokrynologa, do którego na wizytę trzeba czekać min. 2 lata, widząc to poinformowałem ją, że to działanie jest pozbawione sensu, ponieważ endokrynolog (tak jak czterech innych endokrynologów ) po dwóch latach czekania na wizytę, skieruje mnie tylko na te dodatkowe 6 badań i ta wizyta będzie bezcelowa i pozbawiona logiki.

W mojej ocenie opisane praktyki stosowane przez Panią doktor są nieucziwe.

Sprawę zamierzam nagłośnić, poświęcaj w tym temacie odpowiednią ilość czasu. Informuję, że to co mnie spotkało opiszę w mediach społecznościowych oraz złożę skargę do okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej. Uważam, że dobro i zdrowie pacjenta powinny być zawsze na pierszym miejscu.

Wizyta konkretna. Dobrze oceniam tego lekarza. Wszystko dokładnie wyjaśnione i przedstawione opcje dalszego leczenia. Kiedy będzie konieczność to z pewnością skorzystam z kolejnej wizyty. Polecam w 100%.

Pani doktor zapoznała się z wynikami badań, szukała przyczyny mojej dolegliwości ,bardzo dobre wyjaśnienie co trzeba robić. Polecam.

Rzeczowa i konkretna pani doktor, a przy tym miły specjalista; zawsze chce pomóc pacjentowi, indywidualnie podchodzi do problemu.

Pani Doktor odpowiada na każde zadane pytanie i wszystko dokładnie tłumaczy. Dziękuję. Przemiła osoba tworząca bardzo przyjazną atmosferę podczas wizyty.

Bardzo sympatyczna Pani doktor, odpowiedziała na każde moje zadane pytanie, zleciła diagnostykę , wszystkie potrzebne badania, wypisała też leki - zaleciła konkretne leczenie, bardzo dokładny przeprowadziła wywiad i pytała o obciążenia w rodzinie. Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Doktor była bardzo pomocna. Został bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad, badana i uzyskałam wszystkie niezbędne informacje, bardzo dziękuje:)

Dobra atmosfera, rzeczowa analiza i żetelne informowanie o stanie zdrowie. Na pewno tam wrócę na kontrolę i jeżeli będę miał okazję zarekomenduję Panią doktora każdemu.

Perfekcyjny lekarz pod każdym względem. Już od wejścia do gabinetu i pierwszych słowach nabiera się dużego zaufania. Ponad przeciętny lekarz w kontakcie z pacjentem ma się uczucie jak by odwiedziło się przyjaciela. Już sam wywiad z pacjentem i badanie USG wystarczyło na postawienie trafnej diagnozy które zostało potwierdzone badaniem tomografem. W dzisiejszych czasach mało jest takich rodzynków. Na stałe mieszkam w Warszawie ale w przyszłości jak zajdzie potrzeba skorzystania z urologa to wiem gdzie się udać.

Bardzo sympatyczny urolog...wizyta przebiegła pozytywnie polecam wszystkim z problemami urologicznymi.Otrzymałam dalsze wskazówki co do leczenia mojego schorzenia.