dr Krystyna Ściana

Opinii9
3,9
3,9

11.03.2014

Bardzo kompetentny lekarz, leczy naszych synów od lat. Diagnozy są zawsze trafne. Pani doktor nie nadużywa wypisywania antybiotyków

08.02.2014

Leczyłam się u tej pani 3 lata i nie było żadnych efektów. Przepisała mi bardzo mocne antybiotyki które musiałam brać. W końcu przestałam je przyjmować bo nie było sensu ( miałam brać do końca życia ? ) na początku po odstawieni było źle ale teraz po roku jest naprawdę lepiej i nic nie przyjmuje. Więc naprawdę nie polecam tej pani dermatolog

05.03.2013

Pani Doktor jest bardzo zapracowana (przyjmuje w kilku miejscach)i przyjmuje pacjentów na czas. No to trudno by było wytłumaczyć pacjentowi co i jak. A o wnikliwym badaniu nie ma co nawet myśleć. Chociaż jest bardzo miła, to szkoda czasu na takie wizyty. Może łatwiejsze, jednorazowe przypadki choroby zdiagnozuje ale trudniejsze - bez szans.

05.01.2013

Witam,chciałabym serdecznie polecić P.Doktor to naprawde dobry lekarz,leczy mojego Syna od urodzenia (6l)w przychodni i prywatnie-absolutny strzał w 10-tkę z wyborem pediatry:)pozdrawiam P.Doktor:)) i polecam wszystkim

09.12.2012

Zupełnie nie polecam. Znikome wiadomości niezbędne do zdiagnozowania, o leczeniu już nie wspominając. Strata czasu (i/lub) pieniędzy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Olsztyn"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19